همزمان با هفته مبارزه با دخانیات همایش پیاده روی خانوادگی با شعار نه به دخانیات در سبزوار برگزارشد.

به گزارش بصیر سبزوار،بانوان سبزواری با شرکت در این همایش و طی مسافتی ۵کیلومتری بر زندگی عاری از دخانیات تاکید کردند.

 

مجید نصراله زاده رئیس اداره ورزش و جوانان سبزوار در حاشیه این مراسم و در جمع خبرنگاران با تاکید بر فعالیت این اداره در راستای فرهنگ سازی و کاهش استفاده از مواد دخانی در زندگی افراد افزود: بانوان و مادران نقش مهمی در فرهنگ سازی و تربیت افراد خانواده و زندگی در مسیر صحیح دارند.

 

وی با بیان اینکه در این هفته برپایی نمایشگاه های عکس و کلاس های ویژه در خصوص اطلاع رسانی اثرات مخرب مواد مخدر بر زندگی و روح و روان افراد سعی می شود در افزایش سطح اطلاعات افراد کار شود تاکید کرد: متاسفانه بسیاری از افراد با عدم اگاهی از اثرات که این مواد بر زندگی و آینده انها دارد در دام آن گرفتار می شوند.

 

نصراله زاده همچنین با تاکید بر اهتمام جدی بر نجات یک فرد از دام اعتیاد تصریح کرد: نجات یک فرد معتاد سبب نجات یک خانواده و در پی آن جامعه می شود و در صورت گسترش این فرهنگ می توانیم جامعه ای بدون اعتیاد داشته باشیم.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان در ادامه با تاکید بر گسترش حوزه های ورزش اعم از قهرمانی و همگانی در سطح شهر ابراز داشت: پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان با تفریحات سالم و ورزش یکی از بهترین راههای پیشگیری از اعتیاد است.

 

انتهای پیام/