شهردار سلطان آباد گفت: اجرای رینگ شهری برای ایجاد امنیت در رفت امد شهروندان امری ضروری است

به گزارش بصیر سبزوار،مرتضی رهنما در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه اجرای رینگ شهری پیرامون شهرسلطان آباد یکی از وعده های وزیر راه و شهرسازی است اظهارداشت: پس از حذف طرح زیرگذر در این شهر وزیر راه و شهرسازی وعده اجرای رینگ شهری را داده است که تا کنون محقق نشده است.

 

وی با اشاره به لزوم اجرا شدن این طرح برای سلطان آباد و نقش ان در افزایش امنیت ترافیکی شهرستان بیان داشت : شهرداری با توجه به بودجه محدود خود تا کنون ۲۰درصد از این پروزه اجرا کرده است.

 

شهردار سلطان آباد با بیان اینکه این شهر محل رفت امدو تردد مسافرین بسیاری است تصریح کرد: موقعیت جغرافیایی و وجود مناطق بکر و دیدنی  شهرستان فرصت مناسبی را برای توسعه گردشگری در شهرستان به وجود آورده است.

 

رهنما در ادمه با بیان اینکه پارک بزرگ گردشگری نیز در راستای این اهداف در دست احداث است ادامه داد: این پارک در زمینی به مساحت ۳۵هکتار و با اعتباری بالغ بر۶۰میلیارد ریال در دست ساخت است و تا کنون ۸۰درصد از فاز اول آن ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه ساخت این پارک کمک مناسبی برای رونق صنعت گردشگری شهرستان است بیان داشتک ساخت مجتمع رفاهی و تفریحی برای شهرستان نیز در این پارک پیش بینی شده است.

رهنما از دیگر نیاز های اساسی شهرستان را ایجاد ناوگان حمل و نقل دررون شهری دانست و افزود: باتوجه به افزایش وسعت شهر امروز راه اندازی این ناوگام امری ضرروی است و شهروندان نیازمند تاکسی و اتوبوس شهری هستند.

انتهای پیام/