فرماندار خوشاب گفت: راه اندازی اورژانس اجتماعی انری لازم و ضروری برای پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی شهرستان است.

به گزارش بصیر سبزوارحسن ابارشی ظهر امروز در جلسه کارگروه مبارزه با مواد مخدر شهرستان خوشاب با بیان اینکه کاهش آسیب ها یاجتماعی در شهرستان نیازمند عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی و همچنین اجرایی کردن راههای مبارزه با مواد مخدر است تاکید کرد: شناسایی نقاط ضعف در این دومقوله می تواند تاثیر بسزایی در کاهش آسیب ها داشته باشد.

 

وی با بیان اینکه استان خراسان رضوی به علت هم مرز بودن با کشور افغانستان مورد آسیب جدی مواد مخدر است تصریح کرد: کنترل مرزهای بین المللی و شهرستانی تا حد ممکن باید صورت بگیرد تا از محله اول بتوان پیشگیری را انجام داد.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه هرچه اعتیاد در کشور بیشتر شود اسیب های اجتماعی بیشتر شده و در آینده ملتی خواهیم بود که در برابر هر خواسته ای سر فرو خواهیم آورد تاکید کرد: دشمنان جمهوری اسلامی ایران با هدف از بین بردن اراده و افزایش مشکلات کشور سعی در وارد کردن و افزایش مصرف مواد مخدر در بین جوانان داردند.

 

وی به تلاش مرزبانان در مبارزه با قاچاقچیان و ایجاد امنیت در مرزها اشاره کرد و افزود: تا کنون شهدای بسیاری از جان برکفان مرزبان تقدیم آرامش و امکنیت کشور شده است.

 

فرماندار خوشاب با اشاره به اینکه این شهرستان طی دوسال گذشته توانسته است در زمینه برگزاری دوره های مبارزه با مواد مخدر رتبه اول را کسب کند بیان داشت: کسب این رتبه ها در صورتی است که متاسفانه سن اعتیاد در کشور در حال کاهش یافتن است.

 

ابارشی همچنین بیان کرد: روستای درآگاه آباد به عنوان روستای پاک از اعتیاد معرفی شده است و نا برای پاک کردن روستاهای دیگر نیازمند اعتبار هستیم.

انتهای پیام/