آغاز اردوهای جهادی دانشجویان در سبزوار
آغاز اردوهای جهادی دانشجویان در سبزوار

مدیر بسیج دانشجوئی سبزوار از آغاز اردوهای جهادی دانشجویان در سبزوار خبر داد.

علی نصیری در گفتو گو با بصیر سبزوار با اعلام خبر آغاز اردوهای جهادی دانشجویی در سبزوار اظهارداشت: در حال حاضر دو گروه اقا و خانم دروستاهای طرسک و تندک ازشهر ششتمد مشغول به ارائه خدمت به مردم این روستا هاهستند.

 

نصیری با بیان اینکه عرصه های جهادی برای برداران در این اردو مرمت مسجدو خانه نیازمندان است و فعالیت های عمرانی است ادامه داد: گروه خواهران متشکل از ۱۲نفر نیز اقدامات مشاوره ای اعتقادی و انجام امورات فرهنگی را برعهده گرفته اند.

 

مدیر بسیج دانشجویی سبزوار همچنین از حضور ۵پزشک متخصص در این گروه برای ویزیت رایگان مردم محروم روستا طی این دوره از اردو خبر داد.

 

وی با اشاره به اینکه اولویت سازمان برای برگزاری اردوهای جهادی در سال جاری کمک به مناطق زلزله زده در زلزله اخیر خراسان است تاکید کرد: طی برنامه ریزی های انجام شده پس از سازماندهی دانشجویان بسیجی برای کمک به تعمیر و ساخت منازل ایی افراد اعزام خواهند شد.

 

نصیری در ادامه با برشمردن مزایای شرکت در این اردوها و تاکید برحضور جوانان بیان داشت : اثرات تربیتی و معنوی کمک به هم نوع در این اردوها تا سال ها در وجود افراد مانده و هیچ گاه از بین نخواهد رفت.

 

وی با اشاره به این موضوع که دانشجویان امروز مسئولین فردای این کشور خواهند بود ادامه داد: افرادی که امروز از وقت و و توان بدنی خود برای خدمت به محرومین بدون هیچ چشم داشتی می گذرند در دوران مسئولیت نیز با تمام توان برای زدودن چهره محرومیت از کشور انجام وظیفه خواهند کرد.

 

نصیری همچنین به جمله اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر از آتش به اختیار بودن جوانان درزمینه های فرهنگی اشاره کردو افزود: این دانشجویان با تشخیص اینکه امروز باید در این عرصه حضور یابند بدون ابلاغ و دستور و به صورت داوطلبانه در اردوهای جهادی شرکت کرده اند.

 

انتهای پیام/