مدیر کمیته امداد سبزوار از توزیع دو هزار سبد کالا به ارزش 12هزار میلیارد در بین مددجویان کمیته امداد سبزوار در طی ایام ماه رمضان خبر داد.

محمد داورزنی در گفتگو با بصیر سبزوار، با اشاره به توزیع ۲ هزار سبد کالا به ارزش ۱۲ میلیارد ریال در بین مددجویان کمیته امداد سبزوار در طی ایام ماه مبارک رمضان، تصریح کرد: بیش از ۶ هزار پرس غذای گرم در راستای ترویج فرهنگ اطعام و افطاری در بین مددجویان این شهرستان توزیع شد.

مدیر کمیته امداد سبزوار با بیان اینکه امسال پیش‌بینی می‌شود که ۱۵ میلیارد ریال فطریه جمع‌آوری شود، افزود: سال گذشته با وجود فعالیت ۱۰۰ پایگاه شهری و روستایی بالغ‌بر یک میلیارد ریال فطریه در این شهرستان جمع‌آوری شد و به خانواده‌های نیازمند تحت پوشش کمیته امداد سبزوار در حوزه‌های تأمین معیشت، بیماری صعب‌العلاج، تهیه جهیزیه و مسکن هزینه شده است.

وی در ادامه با اشاره به استقرار ۱۵۰ پایگاه شهری و روستایی به‌منظور جمع‌آوری فطریه و زکات در  این شهرستان ، اظهار داشت: از این تعداد ۵۰ پایگاه به‌صورت شهری و ۱۵۰ پایگاه در مناطق روستایی به مدت یک هفته اقدام به جمع‌آوری فطریه و زکات می‌کنند.

در پایان، محمد داورزنی یاداور شد: در حال حاضر ۱۲ هزار و ۵۰۰ خانوار و به لحاظ جمعیتی ۲۴ هزار و ۵۰۰ نفر از خدمات کمیته امداد سبزوار بهره‌مند ‌می شوند.

انتهای پیام/