فرمانده سپاه ناحیه سبزوارگفت: تحولات منطقه نشان می دهد تمام شرایط برای فروپاشی رژیم غاضب صهیونیستی فراهم شده است.

به گزارش بصیر سبزوار، سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم در سخنرانی مراسم پایانی  راهپیمائی با شکوه مردم سبزوار در روز قدس با بیان اینکه از ابتدای تشکیل رژیم غاصب صهیونیستی امنیت و این رژیم مهم ترین اولویت و نگرانی سران استکبار و حامیان آنها بوده است اظهارداشت:روسای جمهور آمریکا چه از حزب دموکرات و جمهوری خواه در تمام نطق های خود بر این اولویت تاکید کرده اند.

 

وی با اشاره به اینکه از ابتدا اسرائیل امنیت فلسطین را به چالش کشانده و وحشت و اظطراب را در دل مسلمانان فلسطین می انداخت تصریح کرد: با مقاومت مسلمانان این ناامنی و وحشت در دل صهیونیست ها جا خوش کرده و همواره در وحشت به سر می برند.

 

مظلوم با بیان اینکه در چند سال اخیر گروههای مقاومت هر تهدیدی را با تهدید پاسخ داده اند تاکید کرد: با تمام حمایت های همه جانبه و بی دریغ امریکا انگلیس و دیگر سران استکبار امنیت اسرائیل تامین نشده و تحولات منطه نشان می دهد همه چیز برای فروپاشی اسرئیل فراهم شده است.

 

فرمانده سپاه سبزوار با اشاره به اینکه در ۹سال گذشته اسرائیل در تمام جنگ های ۳۳ روزه ۲۲روزه ،۵۲روزه و ۸روزه مغلوب مقاومت حزب الله و حماس شده است ادامه داد: در طول تاریخ تشکیل اسرائیل این شکست ها بی سابقه بوده است.

 

وی با بیان اینکه این پیروزی ها با کم ترین امکانات موجود دردست گروههای مقاومت به دست آمده تاکید کرد: تهدید اخیر سید حسن نصراله مینی بر توان هدف قرار دادن نیروگاه هسته ای رژیم اشغالگر باعث ایجاد رعب در دل سران استکبار شد.

 

وی رسیدن نیروهای حشد الشعبی عراق را به مرزهای سوریه را عامل دیگری برای تنگ تر شدن محاصره اسرائیل عنوان کرد و افزود: اسرائیل که با رویای نیل تا فرات اقدام به غصب مناطق کرده بود امروز در باریکه ای محصور شده و تهدیدات روز افزون سبب ایجاد مهاجرت معکوس یهودیان از این سرزمین ها شده است.

 

مظلوم همچنین با بیان اینکه ۱۶موسسه تجزیه و تحلیل آمریکایی و سازمان جاسوسی امریکا  در گزارشی به کاخ سفیدآمار مهاجرت روز افزون یهودیان از منطقه را اعلام کرده اند گفت: بر اساس این گزارشات بدون شک حیات کثیف اسرائیل تا سال ۲۰۲۹بیشتر ادامه نخواهد یافت.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار با اشاره به اینکه ال سعود به همکاری سران استکبار سعی در به فراموشی سپردن این آرمان مسلمانان دارد تاکید کرد: ایجاد گروههای تروریستی تکفیری  به نام داعش و غیره و همچنین ایجاد جنگ های نیابتی و درگیر کردن کشورهای مسلمان منطقه راهکاری برای نجات و تامین امنیت اسرائیل است.

 

وی به اظهارات ولیعهد تازه به دوران رسیده آل سعود مبنی بر کشاندن جنگ به ایران و ایجاد حوادث تروریستی در تهران از سوی این رژیم اشاره کرد و افزود: پاسخ کوبنده و با اقتدار ایران خواب را بر سران کشورهای مرتجع و استکباری حرام کردو تاکید کرد که پاسخ ایران در برابر تهدیدات کوبنده خواهد بود.

 

مظلوم در ادامه با بیان اینکه ایران مقیاس کوچکی از تهدیدات را در مقیاس بزرگ پاسخ خواهد داد تاکید کرد: این پاسخ نشان داد که جواب ترقه از سوی ایران موشک خواهد بود.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار با بیان اینکه داعش توسط مدافعان حرم و سرداران ما نابود خواهد شد و در حد اندازه های موشک های جمهوری اسلامی ایران نیست عنوان کرد: این پاسخی بود که ایران در برابر تهدید عقب نشینی نکرده و وآن را با پاسخی شدید همراه می کند.

 

مظلوم همچنین با اشاره به اینکه از ابتدا ایران با هیچ کشوری قصد جنگ نداشته است تاکید کرد: این مسئله به معنی عدم پاسخگویی به تهدیدات نیست و هرگونه تهدید از سوی هرکس را پاسخ خواهد داد.

 

وی با بیان اینکه سپاه به فرمان فرمانده کل قوا اقدام به شلیک موشک به تروریست های داعش کرد ادامه داد: ادامه این روند بستگی به رفتار تروریست ها خواهد داشت.

 

فرمانده سپاه به اصابت موشک ها در اهدافی با فاصله ۶۵۰کیلومتری اشاره کرد و افزود: علاوه بر این موشک ها شهاب و سجیل ایران قلب اسرائیل را نشانه رفته تا در صورت دست برنداشتن پشتیبانی از تروریست ها آماج حملات خود قرار دهد.

 

وی پیام دیگر شلیک موشک ها را به آمریکا و تحریم های موشکی دانست و افزود: تنها دو روز بعد از تحریم موشکی سپاه این حمله گویا این بود که توان نظامی ما مذاکره بردار نیست و برجام موشکی در کار نخواهد بود.

 

وی ادامه داد: این حمله که سبب غرور و خوشحال ملت شد در رفع سایع تحریم از کشور تاثیر گذار خواهد بود.

 

مظلوم درادامه بیان کرد: با توجه به شرایط ناامن منطقه ایران برتوسعه توان موشکی خود تاکید داشته وهیچ گاه اجازه نخواهد داد به توان موشکی آن خدشه ای وارد شود.

 

فرمانده سپاه سبزوار برلزوم تمرکز بر وحدت جهان اسلام تاکید کرد و افزود: امروز دفاع از فلسطین دفاع از حقیقت استو طرح آرمان فلسطین به عنوان اولویت اصلی جهان اسلام خواهد بود.

 

انتهای پیام/