امام جمعه سبزوار گفت: مسئله قدس همچنان در صدر اولویت جهان اسلام است.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام مقیسه در خطبه های نماز جمعه سبزوار با بیان اینکه توطئه های دشمنان برای به فراموشی سردن مسئله فلسطین است اظهارداشت: سران استکبار برای تامین امنیت اسرائیل سعی دارند تا این اولویت مهم اسلام به دست فراموشی سپرده شود.

 

وی با اشاره به اینکه ایجاد گروههای تکفیری به نام اسلام برای تخریب چهره اسلام است بیان داشت: اسلام هراسی و القای این موضوع به جهانیان که عامل ناامنی مسلمانان هستند درصدد کاهش اقبال عمومی به مسئله فلسطین دارند.

 

مقیسه با اشاره به اینکه عادی سازی روابط برخی کشورهای عرب منطقه با اسرائیل نیز از دیگر دسیسه های دشمنان برای کم رنگ کردن مسئله فلسطین است تاکید کرد: دشمنان با این نقشه سعی در افزایش مقبولیت اسرائیل در جهان دارند.

 

وی به موضوع قرار دادن حزب الله لبنان و حماس در لیست تروریستها اشاره کردو افزود: از نظر مستکبرین هر کس در برابر این رژیم کودک کش قرار بگیرد تروریست است.

 

مقیسه در ادامه به حمله موشکی سپاه به مواضع تروریست ها اشاره کردو با تشکر ازاین اقدام به موقع بیان داشت: انتخاب به جا سنجیده سپاه سبب شد تا خسارات فراوانی به تروریست ها بخورد.

 

امام جمعه سبزوار با بیان اینکه این حمله پیام های روشنی رابرای دشمنان داشت تاکید کرد: ایران ثابت کرد هرتهدیدی را متناسب و در زمان لازم پاسخ خواهد داد.

 

انتهای پیام/