امام جمعه سبزوار گفت: اتحاد مهم ترین عامل پیروزی مسلمانان است و روز قدس نمادی از همبستگی مسلمان در برابر جبهه کفر است

حجت الاسلام مقیسه در گفت و گو با بصیر سبزوار با بیان اینکه روز قدس نماد اتحاد ووحدت مسلمانان است اظهارداشت: تنها عاملی که پیروزی مسلمانان را بر دنیای استکبار تضمین می کند اتحاد و همدلی مسلمانان بوده و روز قدس در افزایش این اتحاد بسیار موثر است.

 

وی با اشاره به اینکه آنچه امروز در برخی از کشورهای مسلمان می گذرد تاکید کرد: دشمنان اسلام با ایجاد جنگ های نیابتی برخی را با نام اسلام به جان مسلمانان انداخته تا بنوانند از این طریق به اهداف مختلف خود از جمله اختلاف بین مسلمان،فروش تسلیحات و ثروت اندوزی دست پیدا کنند.

 

مقیسه در ادامه با اشاره به حمایت از جبهه مقاومت و اینکه امروزه این جبهه توانسته با قدرت در برابر ظلم رژیم صهیونیستی ایستادگی کند تاکید کرد: حمایت از این جبهه باید به عنوان یک اصل در دستور کار تمام مسلمانان قرار بگیرد چرا که ان افراد اولین سد در ایجاد امنیت دیگر کشور ها هستند.

 

امام جمعه سبزوار بابیان اینکه در صورتی که خیال اسرائیل از موضوع فلسطین آسوده شود شروع به دست اندازی به دیگر کشورهای مسلمان خواهد کرد ادامه داد: سازش و مذاکره با شیطان هیچ گاه نتیجه مثبتی در پی نداشته و تنها خسران را برای افراد به بار خواهد اورد.

 

وی همچنین با تاکید بر هرچه باشکوه تر برگزار کردن راهپیمایی روز قدس بیان داشت: حضور هر چه بیشتر مسلمانان در این مراسم سبب ایجاد رعب در دشمنان و افزایش اتحاد بین مسلمان خواهد شد.

 

انتهای پیام/