مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سبزوار گفت: روز قدس نمادی از مبارزه و عدم سازش کاری با دشمن است.

حجت الاسلام حسین علیپور در گفت و گو با بصیر سبزوار با بیان اینکه روز قدس نماد ایستادگی در برابر ظلم است اظهارداشت: ایستادگی در برابر ظلم دشمنان فریضه ای است برگزدن تمام مسلمانان و برگزاری روز قدس نشانی از عدم سازشکاری با دشمنان است.

 

وی با اشاره به اینکه ملت مسلمان هیچ گاه مظلومان فلسطین را تنها نخواهند گذاشت تاکید کرد: مسئله قدس شریف به عنوان اولویت اصلی جهان اسلام با برگزاری راهپیمایی روز قدس جانی تازه گرفته و همچنان به مقاومت ادامه خواهد داد.

 

علیپور در ادامه به سخن مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه ۲۵ سال آینده رژیم اسرائیل از بین خواهد رفت اشاره کرد و افزود: شرکت در راهپیمایی روز قدس زمینه سازی این نابودی را برای رژیم کودک کش اسرائیل فراهم خواهد کرد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سبزوار با اشاره به حمله موشکی سپاه به تروریست های داعش در منطقه تاکید حضور مردم در راهپیمایی یعنی هدف بعدی این موشک ها تلویو و حیفا خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه حضور در این مراسم برتمام مسلمانان و حامیان مظلم وظیفه ای خطی است ادامه داد: فریاد مرگ براسرائیل ،مرگ بر آل سعودو مرگ بر آمریکا ادامه راه شهیدان است.

 

علیپور با اشاره به اینکه باطل از بین رفتنی است تاکید کرد: زمنه سازی این نابودی در گروه برگزاری شکوهمند این مراسم جهانی است.

 

انتهای پیام/