رییس اداره زندان و اقدامات تامینی و تربیتی سبزوار گفت: 60 نفر از زندانیان جرائم غیر عمر چشم انتظار کمک خیرین سبزواری برای آزادی از بند هستند.

 

به گزارش بصیر سبزوار، حسین کیوانلو در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه ۶۰ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد محبوس در بند چشم انتظار کمک خیرین هستند اظهارداشت: در حدود ۲میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان مبلغ کل بدهی است که برای آزادی این افراد نیازمند هستند.

 

وی با اشاره به اینکه ۴۰نفر از این افراد محکومین مالی غیر عمر ۱۱نفر محکومین دیه و۹نفر نیز محکوم به پرداخت مهریه هستند ادامه داد: اولیت رهایی با محکومین جرائم غیر نقد می باشد

 

کیوانلو همچنین با بیان اینکه اقدامان جشن گلریزان در طول سال ادامه دارد بیان داشت: در سال گذشته ۴۰نفر از محکومین جرائم غیر نقد با کمک خیرین ستاد دیه و آورده محکومین از بند آزاد شده اند.

رئیس اداره زندان و اقدامات تربیتی سبزوار با بیان اینکه در سال گذشته ۲۹میلیارد و ۲۱۷میلیون ریال بدهی ۴۰محکوم آزاد شده بوده است تصریح کرد: که این مبلغ از سوی ستاد دیه،آورده محکومین ،کمک های خیرین و همچنین گرفتن رضایت از شکات تامین شده است.

 

وی همچنین تاکید کرد: تنها مرجع جمع اوری کمک های خیرین برای آزادی زندانیان از بند ستاد جشن گلریزان بوده و همشهریان به برخی پیام ها در فضای مجازی اعتماد نکنند.

 

 

رییس اداره زندان و اقدامات تامینی و تربیتی سبزوار با بیان اینکه متاسفانه چندی است که در فضا مجازی شاهد جمع اوری مبالغی توسط افرادی با عنوان آزاد سازی زندانیان هستیم که اینگونه فعالیت ها هیچگونه مجوزی ندارد و مورد تایید اداره زندان نمی باشد، گفت: شهروندان محترم می توانند برای سهیم شدن در این امر خیر می توانند وجوه نقدی خود را به شماره حساب ۴۶۴۳۵۴۰۶۹ نزد بانک تجارت شعبه چمران واریز نمایند.

 

انتهای پیام/