امام جمعه سبزوار گفت: مطرح کردن عنوان آتش به اختیار از سوی مقام معظم رهبری به معنی غلبه دادن گفتمان انقلاب در عرصه های مختلف توسط جوانان است.

به گزارش بصیر سبزوار،امام جمعه سبزوار در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با بیان اینکه رهبر انقلاب با دیدن عدم اهتمام کافی دستگاههای فرهنگی به دغده مندی های انقلاب از جوانان خواستند تا خود وارد میدان عمل شوند اظهارداشت: استفاده وازه آتش به اختیار یعنی غله دادن گفتمان انقلاب بر گفتمان فشل و سست دستگاههای فرهنگی که متاسفانه اکنون در کشور حاکم شده است.

 

وی با بیان اینکه دانشجویان افسران جنگ نرم بوده و باید به عنوان چشم بیدار در جامعه مراقب تحریف های خط امام و انقلاب باشند تصریح کرد: بی توجهی دستگاههای فرهنگی وظیفه را از دانشجویان و جوانان کشور سلب نکرده و این افسران باید خود با تلاش مضاعف کم کاری هارا جبران کنند.

 

مقیسه در ادامه با اشاره به برخی مغرضان و رسانه های برای به حاشیه بردن این وظیفه ان را مطابق خواست دشمن می دانند تاکید کرد: رهبری علاوه بر درخواست از جوانان برای انجام اقدامات فرهنگی دینی هشداری مسئولان فرهنگی کشور دادند.

 

امام جمعه سبزوار در ادامه با بیان اینکه شب قدر فرصت توبه و پیوند با ولایت است تاکید کرد: استفاده از فرصت این شب ها سب آمرزیده شدن گناهان و تقرب به خداوند می شود.

 

وی با اشاره به نقشه ای دشمنان برای کم رنگ کردن ارزش های اسلامی در بین جامعه به خصوص جوانان عنوان کرد: برگزاری گسترده این مراسم سبب جذب جوانان به دین خواهد شد.

 

انتهای پیام/