رئیس اداره بهزیستی سبزوار گفت: 20هزار وعده غذای گرم در بین مددجویان اداره بهزیستی توزیع می شود.

به گزارش بصیر سبزوار،مرضیه کسرائی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه طبق روال هرساله و همزمان با ماه مبارک رمضان توزیع وعده های غذایی در بین مددجویان آغاز شده است اظهارداشت: همزمان با ماه رمضان در سال جاری بیست هزار و عده غذای گرم به عنوان افطار در بین مددجوبیان توزیع خواهد شد.

 

وی با تاکید برتامین هزینه های وعده های غذای گرم از سوی خیرین تصریح کرد: خیرین همراه همیشگی و مددکار بهزیستی در تامین منابع و کمک به نیازمندان هستند.

 

کسرائی در ادامه همچنین به توزیع هزار سبد کالای ماه مبارک رمضان شامل نیازهای اساسی خانوار در این ماه خبر داد و بیان داشت: این بسته های غذایی شامل برنج، روغن، پنیر و خرما و ارزش هر سبد کالا ۵۰۰هزار ریال است که بر اساس اولویت و رعایت نوبت تحویل به خانواده ها اهدا شده است.

 

رئیس اداره بهزیستی سبزوار همچنین با بیان اینکه در حال حاضر ۱۲هزار خانواده معلولو نیازمند تحت حمایت بهزیستی سبزوار هستند تاکید کرد: در حال حاضر تامین نیازهای خانواده ۳۰هزار نفری بهزیستی نیازمند کمک خیرین است.

 

کسرائی همچنین ادامه داد: بیش از ۱۲۰۰نفر از مددجویان زنان سرپرست خانوار هستند که به علت های نظیر فوت شوهر زندانی بودنو یا طلاق در حال حاضر تحت حمایت این نهاد قرار گرفته و مشمول دریافت مستمری هستند.

 

وی توانمند سازی این افراد را مهم ترین اولویت بهزیستی دانست و تشریح کرد: در سال های اخیر روند اعتبارات به سمت خودکفایی پیش رفته است.

 

انتهای پیام/