رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سبزوار گفت: طی هفت ماه گذشته 176هزارمتر مربع از فضاهای شهری آسفالت شده و یا و باروکش آسفالت ترمیم شده است.

به گزارش بصیر سبزوار، مجید استیری با بیان اینکه بیش از ۱۷۶هزار متر مربع از نعابر شهری آسفالت شده است ادامه داد: بیش از ۲۲هزار تن آسفالت طی مدت هفت ماه صرف شد تا درصدی از مشکلات شهری در این حوزه مرتفع شود.

 

وی هزینه اجرای این طرح را ۳۰میلیارد ریال اعلام کردو افزود: این میزان آسفالت در سطح شهر (کوچه ها، خیابان ها، لکه گیری ها )  با هدف تسهیل در رفت و آمد و کاهش خطرات انجام شده است.

 

استیری با اشاره هزینه بالای هر مترمربع اسفالت ادامه داد: باید سعی شود تا با هماهنگی بین دستگاههای اجرایی به گونه ای عمل شود تا عمر اسفالت انجام گرفته افزایش یافته و تخریب آن به حداقل برسد.

 

 

رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سبزوار با ابیان اینکه استفاده از امکانات شهری باید برای تمامی شهروندان به صورت یکسان توسعه یابد تصریح کرد:  فعالیت های رفاهی و خدماتی شهرداری در راستای تکریم و احترام به این تمامی اقشار برنامه ریزی شده است.

 

وی همچنین با اشاره به پیاده رو سازی های اخیر و در نظر گرفتن شرایط نابینایان تصریح کرد: بیش از ۷۵دردص از پیاده رو ها به گونه ای مورد بازسازی قرار گرفته اند تا روشندلان نیز بتوانند به راحتی از این مسیر ها تردد نمایند.

 

انتهای پیام/