مدیر کمیته امداد سبزوار از توزیع 2هزار سبد کالا ویژه ماه مبارک رمضان خبر داد.

محمد داورزنی در گفت و گو با بصیر سبزوار با اعلام خبر توزیع ۲هزار سبد کالایی به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰میلیون ریال  در ماه مبارک رمضان در بین مددجویان کمیته امداد اظهارداشت: هر سبد کالا شامل اقلام اساسی و مورد نیاز خانواده در ماه مبارک رمضان خواهد بود.

 

وی همچنین با اشاره به ترویج سنت حسنه و مبارک اطعام و افطار در این ماه و مطابق برنامه هرساله تاکید کرد: بیش از ۶هزار پرس غذای گرم در مراسم های افطاری مددجویان توزیع خواهد شد.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی سبزوار همچنین در این گفت و گو از آغاز طرح شفا در این نهاد خبر داد و افزود: در این طرح خانواده های دارای بیماران صعب العلاج شناسایی شده و هزینه های درمان انها توسط خیرین بخش سلامت در کمیته امداد تامین می شود.

 

وی با بیان اینکه تا کنون ۲۵۰بیمار صعب العلاج تحت حمایت کمیته امداد شناسایی شده است تصریح کرد: در حال حاضر کمیته امداد در حال حامی یابی برای این مددجویان می باشد.

 

داورزنی همچنین با اعلام اینکه در حال حاضر  ۳هزار و ۱۵۰نفر  ۴۵۳کودک بی سرپرست و یتیم را تحت حمایت های مادی خود قرار داده اند ادامه داد: متاسفانه ۱۰۰کودک یتیم تحت حمایت تاکنون موفق به جذب حامی نشده اند.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به برپایی پایگاه های حامی یابی در طول ماه مبارک رمضان ابراز داشت: امبدواریم در این مدت ایتام بیشتری از حمایت های حامیان معنوی خود برخوردارشوند.

 

وی همچنین با بیان اینکه ۵۳۷ خانواده د رطرح محسنین این کمیته ثبت نام شده اند ادامه داد: متاسفانه هنوز نتوانسته ایم برای ۳۷ خانواده حامی مالی جذب کنیم.

 

انتهای پیام/