استاد حوزه و دانشگاه گفت:پیروی از امام خمینی امروزه در پیروی از رهبر معظم انقلاب خلاصه می‌شود.

به گزارش بصیر سبزوار حجت الاسلام رضا کشاورزدر مراسم بیست و نهمین سالروز رحلت امام خمینی (ره) در مسجد جامع سبزوار  بابیان اینکه در حال حاضر رهبر معظم انقلاب بهترین حافظ برای خط فکری امام خمینی هستند بیان کرد: پیروی از امام خمینی امروزه در پیروی از رهبر معظم انقلاب خلاصه می‌شود.

 

کشاورز در ادامه  با اشاره به  اینکه در میان تمام رهبران سیاسی و مذهبی در دنیا شخصیتی به بزرگی و تکامل امام خمینی یافت نمی‌شود اظهار داشت: ویژگی‌های ایشان همگی برگرفته از اسلام بود که جز برای خدا چیزی نمی‌خواست.

 

وی  بابیان اینکه علم و آگاهی امام خمینی تک‌بعدی نبوده است ابراز داشت: امام خمینی عارفی دین‌دار و سیاستمداری مقتدر درصحنه جهان بود که با تصمیمات خود چهره سیاسی دنیا را دگرگون کرد.

 

کشاورز بابیان اینکه آرامشی قلبی و اطمینان خاطر که ایشان در سخنان خود داشتند در سخت‌ترین لحظات به جوانان و نیروهای انقلاب منتقل می‌کردند تصریح کرد: باوجود بدترین ناملایمات و سختی‌های دنیوی امام خمینی هیچ‌گاه از یاد خدا غافل نشده و نتیجه تمام امور را به دست خداوند می‌دانست.

 

این استاد حوزه و دانشگاه در ادامه بابیان اینکه متأسفانه امروز برخی سعی در تحریف ابعاد شخصیتی امام خمینی دارند ادامه داد: با ابراز ارادت زبانی و بدون عمل نمی‌توان راه بنیان‌گذار انقلاب را ادامه داد.

 

وی همچنین بابیان اینکه امام خمینی اسلام ناب محمدی را احیا و به جهانیان شناخت تأکید کرد: متأسفانه امروزه کشورهای سرسپرده به غرب در منطقه که به‌ظاهر مسلمان هستند سعی در ترویج اسلام آمریکایی داشته تا از این طریق بتوانند بر دنیا اسلام چیره شوند.

 

انتهای پیام/