رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان سبزوارگفت:مراسم بیست و هشتمین سالگرد ارتحال رهبر فقید انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) در 130نقطه شهری و روستایی این شهرستان برگزار خواهد شد.

علیرضا رادمان درگفت و گو با بصیر سبزوار با ضروری دانستن تبیین شخصیت فکری و عملی حضرت امام خمینی (ره) در جامعه اظهارداشت: در بیش از ۱۳۰نقطه شهری و روستایی در شهرستان مراسم بزرگداشت با محوریت تبیین شخصیت عظیم امام خمینی برگزار خواهد شد.

 

وی در ادامه با تاکید بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره و قیام تاریخ ساز یوم الله ۱۵ خرداد ۴۲ به عنوان مبدا نهضت اسلامی تصریح کرد: قیام بزرگ ۱۵ خرداد آغازی بود بر شکست سلطه مستکبرین بر کشور ایران و زمینه سازی ایجاد حکومت اسلامی است.

 

رئیس ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد گفت: اعزام زائران از شهرستان سبزوار به مرقد امام خمینی(ره) امسال به علت هم زمانی با ماه مبارک رمضان انجام نمی شود لذا هماهنگی بین تمام دستگاه ها و نهادها برای برگزاری هر چه بهتر مراسم بزرگداشت رحلت امام خمینی(ره) و قیام ۱۵ خرداد انجام شده است.

 

وی از برپایی مراسم عزاداری  وسخنرانی در روز شنبه ۱۳ خرداد ۹۶  از ساعت ۱۰:۳۰صبح در محل مسجد جامع  و همچنین یک شنبه ۱۴ خرداد ۹۶ در مصلی نماز جمعه از ساعت ۱۸:۳۰ خبر داد و افزود  برگزاری مراسم بزرگداشت امام خمینی(ره) در دو بخش روداب وششتمد نیز  با ، تشکیل ستاد و  ، برنامه ریزی و هماهنگی در روستا های تابعه نیز  انجام خواهد شد.

 

انتهای پیام/