رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار از اطعام بیش از 7هزار نفر در طی ماه مبارک رمضان در بقاع متبرکه شهرستان خبر داد.

حجت‌الاسلام محمد نیساری در گفت‌وگو با بصیر سبزوار بابیان اینکه طرح ضیافت الهی در ۷بقعه متبرکه شهرستان در ماه رمضان برگزار خواهد شد اظهار داشت: همزمان با برگزاری این طرح بیش از ۷هزار نفر از همشهریان از برکت سفره افطاری و افطار ساده بهره‌مند خواهند شد.

 

وی با اشاره به برگزاری طرح ضیافت به‌صورت هرساله در بقاع متبرکه شاخص شهرستان ادامه داد: امسال نیز همانند سال گذشته هفت نفر از مبلغین مطرح در زمان‌های مشخص‌شده در اماکن مستقر بوده اقدام به آگاهی بخشی و بصیرت افزایی در حوزه‌ها مختلف دین خواهند کرد.

 

نیساری در ادامه به برگزاری محافل جز خوانی قرآن کریم در طرح ضیافت الهی اشاره کرد و افزود: همه‌روزه طرح جزء خوانی بازمان بندی بعد از نماز ظهر و قبل از نماز مغرب در ۷بقعه مشخص‌شده انجام خواهد شد.

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان همچنین بابیان اینکه در ماه مبارک رمضان دو محفل انس با قرآن با حضور اساتید بین‌المللی قرآن برگزار خواهد شد تصریح کرد: مراسم اختتامیه چهلمین دوره مسابقات قرانی همزمان با محفل انس با قرآن برگزار خواهد شد و نفرات برتر معرفی می‌شوند.

 

وی به تأمین نیازهای محرومین جامعه از محل عواید موقوفات اشاره کرد و افزود: در حال حاضر ۳۰۰بسته مواد غذایی به ارزش ۲۱۰میلیون ریال آماده‌سازی شده و در صورت تأمین اعتبار این تعداد به ۵۰۰بسته افزایش پیدا خواهد کرد.

 

انتهای پیام/