فرماد گروه 47 مهندسی سلمان گفت: دشمنان می خواهند افکاریکه باعث شد پیروزی خرمشهر رقم بخورد را از جوانان بگیرند.س

سرتیپ دوم پاسدار داجلری در گفت و گو با بصیر سبزوار با بیان اینکه برای رسیدن به قله خرمشهرهای بسیاری در پیش است اظهارداشت: آنچه باعث شد تا خرمشهر از اشغال دژخیمان نیروهای بعث آزاد شودفرهنگ از خود گذشتگی جوانان نیروهای رزمنده اسلام بود.

 

وی با اشاره به اینکه دشمن برای رسیدن به اهداف خود در صدد است تا این افکار را از جوانان بگیرد تصریح کرد مسئولان فرهنگی و سیاسی باید با هوشیاری کامل از خرمشهرهایی که  در پیش است مراقبت کنند چرا که در صورت تسخیر این موقعیت ها بازپسگیری آنها بسیار مشکل خواهد بود.

 

داجلری با بیان اینکه در عملیات آزاد سازی خرمشهر نیروهای جبهه اسلام با کمترین امکانات در برابر پیشرفته ترین تجهیزات دشمن ایستادگی کردند ادامه داد: نیروی معنویت ایمان و از خود گذشتگی رزمندگان پیروزی را برای ما به ارمغان آورد.

 

فرمانده گروه ۴۷ مهندسی سلمان آزادی خرمشهر را نوید بخش آزادی فلسطین اشغالی دانست و افزود این آزادی به رزمندگان دیگر کشورهای اسلامی ثابت کرد که پیروزی در برابر جبهه کفر با کم ترین تجهیزات  امکان پدیر خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه آزادی خرمشهر علاوه براین موضوع که آزادی خرمشهر به لحاظ نظامی پیروزی بزرگی برای ما محسوب می شود ادامه داد: این حرکت بزرگ در دفاع مقدس تبدیل به گفتمانی شده است که اکنون نیز در برابر سختی های باید از آن استقاده کرد و باتکیه بر این گفتمان بر مشکلات پیروز شد.

 

انتهای پیام/