عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی سبزوار گفت:برنامه جامع آموزش2030فرهنگ اسلامی ما سازگار نبوده و در پی نفوذ به قشر کودک و نوجوان است

به گزارش بصیرسبزوار ،حمیدرضا فاضلی فریش از خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با بیان اینکه سندآموزشی یونسکو موسوم به ۲۰۳۰در مغایرت کامل با فرهنگ اسلامی ایرانی ما است ظهارداشت:پذیرش و اجرای برنامه‌های سازمان‌های بین‌المللی نظیر برنامه آموزش ۲۰۳۰ و درگیر شدن ۴ وزارتخانه دولت با آن چرا با ید در سکوت کامل خبری و بدون شرح جزئیات ان صورت گیرد.

 

وی با اشاره به  اسناد بالادستی متعدد مانند:« سند تحول بنیادین آموزش و پرورش»، « سند نقشه جامع علمی کشور»، « نقشه مهندسی فرهنگی کشور» تصریح کرد: با توجه به تجارب کشور از اینگونه ارتباط با مجامعی که روند مشخصی علیه نظام ما دارند و با توجه به تاکید مقام معظم رهبری، لازم است، متولیان نظام آموزشی کشور و در رأس آن شورایعالی انقلاب فرهنگی ، بیش از پیش هوشیار بوده و برای خنثی سازی برنامه‌های دشمن، اقدامات لازم را به عمل آورند.

فاضلی در ادامه با بیان اینکه برخی معتقدند سایه جنگ به واسطه اقدامات انها ار کشور دور شده است تاکید کرد: همانطور که رهبر انقلاب فرمودندحضور ملت و نیروهای مقتدر نظامی در صحنه باعث رفع سایه ی جنگ و تعرض از سر ایران شده است.

 

وی همچنین با اشاره به انتخابات هفته آینده بیان کرد: مهم ترین اصل در انتخابات پبش رو حضور حداکثری و شرکت تمام آحاد مردم است .

 

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی سبزوار با بیان اینکه در انتخاب خود با ید معیارها و اصوالی را در نظر داشته باشیم ادامه داد: پاکدامنی و دوری از فساد ایمان به  توانایی ها و نظرات مردمو  پایبندی به اقتصاد مقاومتی مهم ترین اصولی است که باید برا ی انتخاب در نظر گرفت.

 

انتهای پیام/