رئیس اداره زیباسازی شهرداری سبزوار گفت: در ساعات اولیه از آغاز تبلیغات شورای شهر نامزدهای خسارت 2میلیاردی را به شهر وارد کردند.

به گزارش بصیر سبزوار حسین مقیسه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در نخستین روز از آغاز تبلیغات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر سبزواراقدام به تخریب فضای های بصری و زیباسازی های شهر کردند اظهارداشت: ، برخی از نامزدهای با زیر پا گذاشتن حقوق شهروندی، و چسباندن پوسترهای تبلیغاتی خود، خسارتی ۲ میلیارد ریالی را بر شهر تحمیل کردند.

مقیسه با بیان اینکه تمهیدات لازم برای تبلیغات نامزدهای انتخابات شورای شهر انجام شده و اطلاع رسانی به آنها صورت گرفته بود تصریح کرد:  علیرغم اطلاع رسانی و نصب بیش از ۸۰ جایگاه ویژه تبلیغات انتخابات توسط شهرداری در سطح شهر، متاسفانه شاهد این رفتار غیر حرفه ای از سوی برخی از نامزدهای انتخاباتی هستیم.

وی در خصوص تخریب فضای های شهری عنوان کرد:  متاسفانه طرفداران برخی نامزدها، با تبلیغات نامناسب درختان سطح شهر، نقاشی دیواری ها و مبلمان شهری را هم مورد هجمه پوسترها ، بنرها و نوشته های خود قرار دادند.

مقیسه همچنین با بیان اینکه زیباسازی شهر با استفاده از بیت المال و برای تمامی شهروندان ایجاد می شود  از نامزدها و طرفداران انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری خواست: در رزوهای باقیمانده از تبلیغات رعایت حقوق شهروندی و احترام به قانون را سرلوحه کار قرار دهند.

 

انتهای پیام/