فرمانده سپاه ناحیه سبزوار گفت: آمادگی دفاعی ایران جرات حمله را از آمریکا گرفته است.

به گزارش بصیر سبزوار، امین اله مظلوم در جمع فرهنگیان بسیجی با بیان اینکه در تمام جنگ هایی که آمریکا در منطقه به راه انداخته در ابتدا اقدام به خلع سلاح کشورها به بهانه های مختلف کرده و سپس وارد عرصه کار و زار شده است اظهارداشت: افزایش توان دفاعی و موشک های ما است که اجازه نمی دهد قدرت های دیگر جرات حمله به ایران را داشته باشند.

 

وی با اشاره به اینکه افزایش توان ما در حوزه های دفاعی و هسته ای سبب شد تا دشمنان برای مقابله با ما وارد مذاکره شوند تصریح کرد: دشمن به وسیله برجام  صنعت هسته ای ما را متوقف کردو حال سعی دارد تا از طرق مختلف سیستم موشکی و نظامی ما را متوقف کرده و فضای را برای جنگ آماده کند.

 

مظلوم در ادامه به ظرفیت های داخلی کشور اشاره کرد و افزود: به جای چشم امید داشتن به غرب و امید به کمک آنها  باید به جوانان خود اعتماد کنیم و از ظرفیت های درونی بهره ببریم.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار با اشاره به انتخابات پیش رو آن را موضوع مهمی در سرنوشت انقلاب دانست و افزود: در انتخابات باید تفکرات را شناخت و به افراد انقلابی رای داد.

 

وی با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی در وضعیت سیاسی و نظامی خوبی به سر می برد و به عنوان قدرت اول منطقه است تاکید کرد: متاسفانه وضعیت اقتصادی کشور در شأن انقلاب نیست و نیازمند تغییر و بهبود است.

 

انتهای پیام/