کارشناس مسائل سیاسی گفت: امضا پای سند 2030یونسکو خیانت به جمهوری اسلامی است.

به گزارش بصیر سبزوار،سعید قاسمی در همایش حماسه حضور با بیان اینکه امضا کردن سند ۲۰۳۰خیانت به جمهوری اسلامی و آرمانهای آن است اظهارداشت: این سند توسط یهودی ها برای آموزش جهان نوشته شده و بند به بند ان پر است از نحوست و متاسفانه مثل بیشتر قرار دادها دراین دولت به صورت محرمانه انجام شده است.

 

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی یعنی آنچه خودمان در داخل کشور تولید می کنیم را نباید از دیگر کشورها وارد کنیم تاکید کرد: متاسفانه باوارد کردن کوچکترین محصولات از چین و ایتالیا بسیاری از کارگرها کشور را بیکار کرده ایم.

 

قاسمی بابیان اینکه تفکری که دختر وزیری که اقدام به واردات ۲۰۰میلیون تومان اجناس لوکس کرده را انسانی شریف و مظوم می داند تشریح کرد: متاسفانه این تفکر برای بازکردن راه نفوذ بیش از سه دهه است که در حال مذاکره است.

 

وی با اشاره به اینکه از برجام و امتیازاتی که دران داده اند می توان به عنوان برنامه براندازی نرم نظام نام برد ادامه داد: در این قرارداد ترکمنچای آمریکایی ها به کمتر از بتن قانع نشدند چرا که ریسک برگشت پذیری را  به صفر نزدیک کنند.

 

این کارشناس مسائل سیاسی همچنین با اشاره به اینکه متاسفانه عزت پاسپورت ایرانی به کمترین حد ممکن در چندسال اخیر رسیده است ادامه داد: حرکت منفعل دولت در برابر عربستانی ها و همچنین برهنه کردن ایرانی ها در فرودگاه و کتک زدن آنها توسط افسران ترک در مرز نشانه ای از این ذلت است.

 

وی مطرح کردن صحبت هایی نظیر دیوارکشی و را برای ترساندند مردم دانست و عنوان کرد: ترس از واگذاری نتیجه انتخابات سبب شده است تا این گونه روشی را در پیش گیرند.

 

انتهای پیام/