رئیس ستاد حجت الاسلام رئیسی در استان خراسان رضوی گفت: با مدیریت اشرافی گری گره ای از کار ملت باز نخواهد شد.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام حجت گنابادی در مراسم افتتاح رسمی ستاد مرکزی حجت الاسلام رئیسی در سبزوار با بیان اینکه شیوه مدیریت اشرافی گری مشکلی از مردم حل نخواهد کرد اظهارداشت: فاصله گرفتن از مردم و مدیریت اشرافی نمی تواند مرعمی بر زخم های مردم باشد.

وی با بیان اینکه برخی امروز از اهانت به ارزش های دینی از جسارت به آقا علی بن موسی الرضا(ع) تا شهدای مدافع حرم هیچ ابایی ندارند تصریح کرد: این افراد با این منطق می خواهند خود را به پست مقام برسانند.

گنابادی با اشاره به اینکه یکی از مهم ترین دستاورهای انقلاب تغییر شیوه مدیریتی اشرافی فساد گروانتخاب مدیران وابسته به کانون قدرت و استکبار جهانی توسط امام خمینی بود عنوان کرد: امام خمینی (ره) مدیرت الهی توحیدی و با نگاه استقلالی را برای ما به ارمغان آورده اند.

رئیس ستاد رئیسی در استان خراسان رضوی با بیان اینکه برخی مدیران دولتی که امروز بر مسند قدرت تکیه زده اند حل تمامی مشکلات را در مذاکره با کدخدا می دانستند ادامه داد: بعد از انجام مذاکرات و دادن امتیازات متعدد هیچ عایدی نصیب انها وملت ایران نشد .

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی و انقلاب فرصت خدمت گذاری به مردم را برای مسئولین فراهم کرده است عنوان کرد: نظام جمهوری اسلامی مرتع هوس ها فسادو شهوت های ما نیست بلکه امانتی است که به واسطه خون شهدا به دست ما رسیده است.

گنابادی در ادامه با بیان اینکه حجت الاسلام رئیسی خود را متعلق به حزب و گروهی نمیداند تاکید کرد: هر ایرانی انقلابی که دل در گروه اعتلای نظام دارد می تواند پای در عرصه خدمت گذاشته و برای پیروزی این تفکر اقدام کند.

وی با اشاره به اینکه  شفافیت با مردم اصل مهمی است که باید در دولت ها مورد توجه قرار گیرد عنوان کرد: امام (ره)در سخت ترین شرایط هم مردم را نامحرم نداسته واصل شفافیت را رعایت می کردند.

 

 

انتهای پیام/