رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: پدیده انکار وعده های توسط نامزدهای رئیس جمهوری سبب بی اعتمادی مردم به نظام جمهوری اسلام می شود.

حسین مقصودی در گفت و گو با بصیر سبزوار با بیان اینکه انکار وعده های صد روزه و ایجاد اشتغال توسط رئیس جمهوری ایجاد ناامیدی مردم نسبت به مسئولین را در جمهوری اسلامی را سبب خواهد شد اظهارداشت: دروغ گفتن در حد رئیس جمهور شرعیت نظام و جمهوریت را زیر سوال برده و دلسردی از نظام برای مردم را در پی خواهد آورد.

وی با بیان اینکه دشمنان نظام امروز برای نفوذ در پی ایجاد این دلسردی در بین مردم و کاهش پشتیبانی مردم از نظام هستند تصریح کرد: این نوع رفتار نا خواسته به سود دشمن خواهد بود.

مقصودی در ادامه با اشاره به شرایط پیش امده در پس از مناظره اول در در بین نامزدهای انتخابات عنوان کرد: در حال حاضر اصلاح طلبات پروژه عبور از روحانی را کلید زده و در فکر جایگزین کردن جهانگیر به عنوان نامزد اصلی هستند.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روحانی نتوانست خواسته های مردم را تامین کرده و در سفره های مردم تغییری مثبتی ایجاد کند تاکید کرد: در حال حاضر صلاح طلب ها حداقل های موجود را در سبد رای جهانگیری دیده و با احساس خطر به سمت وی خواهند رفت.

وی همچنین با بیان اینکه رئیسی و قالیباف به عنوان تفکرو ادامه دهنده راه امام و رهبری پای در عرصه رقابت گذاشته اند تاکید کرد: هردو نامزد در صحبت های جدا گانه تخریب این مسیربه ضرر نیروهای انقلابی دانسته و ادامه مسیر را منوط به همکاری با هم دانسته اند.

عضو هیات نظارت انتخابات استان خراسان رضوی با اشاره به اعتراض برخی از کاندیداهای رد صلاحیت شده در انتهابات شورای شهر تشریح کرد: هیات نظارت در این مسیر عمل به نص صریح قانون را در دستور کار خود دارد.

 

انتهای پیام/