نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با تشبیه دولت تدبیر و امید به فرزند نابالغ از اعضای شورا درخواست کرد تا با انتخاب این دولت برای 4سال دیگر برای به بلوغ رسیدن این فرزند اقدام کنند.

به گزارش بصیر سبزوار ،رمضانعلی سبحانی فر صبح امروز در همایش رو ملی شوراها در سبزوار با مناسب دیدن فرصت تبلیغات برای دولت تدبیر امید و تخریب دولت قبل اظهارداشت: استکبار جهانی با فشار بر مردم سعی داشت تا مسئولین را نا کارآمد جلوه داده و راه نفوذ به کشور را از این طریق باز کند.

 

وی با بیان اینکه در فضای امنیتی نمی توان کشور را توسعه دهیم ادامه داد: دولت قبل فضای کشور را به فضایی امنیتی تبدیل کرده و مانع از ایجاد سرمایه گذاری در کشور شده بود.

 

سبحانی فر با انتقاد به بحث پرداخت یارانه ها و تشبیه این طرح به توزیع فقر در کشور آن را عامل ایجاد گرفتاری ها برای دولت عنوان کرد و تصریح کرد: منبعی برای افزایش این مبلغ وجود ندارد.

 

وی در صورتی دولت را در ابتدای راه اعلام کرد که در ابتدای هر دوره مدت زمان ۴سال برای رئیس جمهور اعلام شده و برنامه ریزی ها باید براساس این زمان صورت گرفته تا گره گشایی از کار مردم انجام شود.

 

نماینده مردم سبزوار همچنین به صورت ضمنی خواستار فراموشی هلوکاست شد و با بیان اینکه طرح  مسئله هلوکاست باعث ایجاد اجماع جهانی بر علیه ایران است افزود: دولت یازدهم توانست ما را به عنوان کشوری صلح طلب معرفی کند.

 

سبحانی فر همچنین در حالی به وعده صد روزه دولت و موفقیت آن اشاره کرد که هنوز رئیس دولت یازدهم حاضر به قبول کردن این وعده خود نشده و ان را انکار می کند.

 

حسین مقصودی نماینده دیگر سبزوار در این همایش با انتقاد به روش دفاع یک طرفه از دولت یازدهم گفت: مردم به ما به عنوان نماینده خود رای داده اند و انتظار کاروگره گشایی از نمایندگان خود دارند.

 

وی با اشاره به هجمه اختلاس در دولت های قبل تاکید کرد: بزرگترین فساد اقتصادی در این دولت و به گفته سخنگوی قوه قضائیه با رقم ۱۱هزار میلیارد تومان اتفاق افتاده است که ۱۴ نفراز مدیران منصوب توسط دولت تدبیر در این رابطه بازداشت شده است.

 

مقصودی همچنین با بیان اینکه مردم در سخت ترین فضای امنیتی و دفاع مقدس خم به ابرو نیاورده و پشت سر حکومت بوده اند تصریح کرد: مردم امروز از فساد اداری، بیکاری ،واردات و تقسیم کشور به دو گروه ۴درصدی و ۹۶ درصدی ناراحت هستند.

 

 

انتهای پیام/