رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: همه باید از تفکرمبارزه با اشرافیت و فساد حمایت کنیم.

به گزارش بصیر سبزوار، حسین مقصودی در سبزوار با بیان اینکه دولت ۴درصدی نتوانسته است مسائل اقتصادی ومعیشتی مردم را حل کند اظهارداشت: در این دولت بود که اختلاس های ۸هزار میلیاردی در سایه همین تفکر به وجود امد.

 

وی با اشاره به اینکه  قالیباف و رئیسی با هدف مبارزه با فساد و ویژه خواری پای در عرصه گذاشته اند تصریح کرد: هدف ما  حمایت از تفکری است که در راه امام بوده و تنها صرف حمایت از یک فرد خاص نیست  بلکه حمایت از تشکیل دولتی است که  مبارزه با اشرافیت فساد را در دستور کار خود قرار خواهد داد.

 

مقصودی با بیان اینکه خوشبختانه در کشور و نظامی زندگی می کنیم که می توانیم آزادانه در سرنوشت خود شریک شده و رئیس جمهور را انتخاب کنیم ادامه داد: پس از گذشت ۳۹سال از انقلاب هنوز برخی از میوه های این درخت در حال فاسد شدن هستند که باید برای جلوگیری از فساد بیشتر اقدام کنیم.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه متاسفانه در این دولت روز به روز فقر و حاشیه شینی بیشتر شده است ادامه داد: ۴درصد افراد که از تمامی امکانات بهره مند شده اند اقدام به غارتگری و چپاول ملت می کنند واز دسترنج ۹۶ درصد افراد ارتزاق می کنند.

 

 

نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فساد ۸هزار میلیاردی به عنوان بزرگترین فساد در طول تاریخ در این دوره اتفاق افتاده است بیان داشت: این افراد باید پاسخ دهند که حدود ۱۴ نفر مدیرانی که بعد از سال ۹۲  منصوب شده اند چرا در بازداشت هستند و یا به قرار وثیقه های چند هزار میلیاردی آزاد دشه اند وباید پاسخ دهند که باید پاسخ دهند که این وثیقه ها را نیز از کجا آورده اند.

 

 

وی با اشاره به اینکه تفکر قالیباف و رئیسی همان تفکری است که می توان مبارزه با اشرافی گری و کاخ نشینی را انجام دهد تاکید کرد: باید از درگیر هاجلوگیری کرده و در برابر کسانی مه در مقابل راه امام ایستاده اند و با تجمل گرایی و اشرافی گری مشکلات فراوانی را برای نظام ایجاد کرده اند بایستیم.

 

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در ادامه به اتفاقات بی عزت کردن ایرانیان در منا،جده ،تفلیس و..اشاره کرد و افزود: برای حمایت از حقوق ملت و بازگشت عزت به ایرانیان در عرصه بین المللی باید به دولت اشرافی ها نه بگوییم.

 

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی بااشاره به عدم انسجام موجود  در تیم اقتصادی دولت گفت: نبود انسجام در تیم اقتصادی دولت سبب شده است که داستانهایی نظیر پدیده میزان ثامن الحجج و غیره ایجاد شده و بدون حل شدن به حال خود راها شوند.

 

وی همچنین درپایان نمایندگان حامی دولت را به مناظره دعوت کرد و ادامه داد: در مناظره ای در حضورمردم و با اسناد معتبر خواهد گفت دولت ۴درصدی ها چه بر سر اقتصاد و فرهنگ کشور آورده است.

 

انتهای پیام/