امام جمعه سبزوار گفت: هجمه های که علیه سپاه ایجاد می شود به خاطر ایستادگی و مقاومت سپاه در حفظ منافع کشور است.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام غلامرضا مقیسه به مناسبت روز پاسدار در جمع پاسداران ناحیه مقاومت سبزوار با بیان اینکه امروز از سوی برخی افراد شاهد ایجاد هجمه هایی علیه سپاه و اقدامات آن هستیم اظهارداشت: سپاه پاسدارن به وظیفه خود به عنوان حافظ ارزش های انقلاب به خوبی عمل کرده و این اقدام سبب ایجاد هجمه ها ازسوی افراد معاند می شود.

 

وی با بیان اینکه از ابتدای انقلاب علیه افراد و سازمان هایی که برای انقلاب مجاهدت و مقاومت می کنند شایعه سازی و هجمه ناروا ایجاد می شده است تاکید کرد: امروز وظیفه ما همان عمل به دستورات ولی فقیه و گوش به فرمان بودن است چرا که مدافع مومنین در این راه خود خداوند است.

 

مقیسه با اشاره به اینکه حضرت علی(ع) که نزدیکترین فرد به رسول الله بوده است از نیرنگ دشمنان در امان نبوده استادامه داد:و هرچه شخصیت عظیم تر باشد تهمت ها بزرگتر و حملات شدید تر خواهد بود.

 

وی با تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار با اشاره به اینکه هرچقدر این حملات بیشتر شود نشان از انجام وظیفه بهتر ما است عنوان کرد: این هجمه ها بیانگر عظمت سپاه و پاسدارن بوده و این بدان معنی است که پاسدارن به خوبی به وظیفه دشمن شناسی خود عمل کرده اند.

 

امام جمعه سبزوار با بیان اینکه سپاه نقش اساسی در انقلاب دارد تاکید کرد: ما باید با الگو گیری از بزرگان دین و علما باید حواسمان باشد تا از این هجمه ها دلسر نشده و در حفاظت از تمامی ارضی کشور ارزشها با قدرت و بصیرت ادامه دهیم.

 

وی به مسئله انتخابات پیش رو اشاره کرد و با تاکید بر حضور حداکثری وخلق انتخاباتی با شکوه  ابراز امیدواری کرد:  از دل انتخابات فرد اصلح بیرون آید  که بیانات  امام و رهبری برایش مهم بوده و ارج نهادن به خانواده های شهدا و کسانی که همه چیزشان را برای انقلاب دادن برایش ارزش تلقی شود.

 

انتهای پیام/