با حضور حجت الاسلام معادی رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان حجت الاسلام زاهدی به عنوان امام جمعه روداب معرفی شد.

به گزارش بصیر سبزوار،زاهدی در نماز جمعه این شهرستان با بیان اینکه وحدت مهم ترین سلاح مسلمانان در برابر مستکبرین است اظهارداشت: مستکبرین عالم با استفاده از سیاست ایجاد تفرقه در بین مسلمان سعی در اط بین بزدن چهره واقعی اسلام دارند.

امام جمعه روداب در ادامه با اشاره به نا امنی های موجود در منطقه ادامه داد: نا امن کردن منطقه با هدف دخالت در امور مسلمین و نفوذ در بین ملت های مسلمان صورت میگیرد.

زاهدی در ادامه با اشاره به دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی بیان داشت: سپاه پاسداران یکی از مهم ترین دستاوردهایی است که هدف حفظ ارزش ها به وجود امد است.

وی همچنین با تبریک عید مبعث به تمام مسلمانان جهان ادامه داد :مبعث پیامبر اسلام نقط عطفی در تاریخ بشریت و سرمنشا تمام خوبی ها است.

وی همچنین بر حضور حداکثری مردم در انتخابات اشاره کرد وبیان داشت : حضور مردم درصحنه انتخابات فرصت   مشارکت در تعیین سرنوشت خود است.

رئس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان قبل از خطبه های نماز جمعه با تاکید بر مشارکت مردم در حضور برپا داشتن  نماز جمعه گفت: نماز جمعه از مهم ترین دستاوردهای انقلاب  اسلامی است.
حجت الاسلام معادی در ادامه بر نقش امام جمعه در شهر ومنطقه اشاره کرد وافزود: امام جمعه مانند پدری درشهر  بر تمام امور نظارت دارد.

انتهای پیام/