فرمانده تیپ377 شهید بحرانی ارتش گفت: امنیت موجود در کشور حاصل ماموریت تمام نیروهای مسلح در نقاط مختلف کشور است.

سرهنگ ستاد رسول صمد پور در گفت و گو با بصیر سبزوار با بیان اینکه ماموریت تمامی نیروهای مسلح در جمهوری اسلامی تولید امنیت در کشور است اظهارداشت: نا امنی های موجود در تمام دنیا و امنیت که امروز در کشور حاصل شده است به خوبی گواه حسن انجام ماموریت نیروهای مسلح کشور است.

 

وی با بیان اینکه دشمنان و سرکردگان تروریست ها در دنیا بیکار ننشسته و هرروز توطعه ای علیه نظام جمهوری اسلامی و با هدف نا امن کردن کشور برنامه ریزی می کنند ادامه داد: تحرکات این افراد از مبدأ رصد شده و به محض تکمیل تیم تروریستی دستگیر و اجازه کوچکترین اقدامی داخل مرزهای جمهوری اسلامی ایران به آنها داده نخواهد شد.

 

این فرمانده ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه یکی از اتهامات که به ایران زده می شود امنیت داخلی ایران در یکی از نا امن ترین مناطق جهان است تاکید کرد: این امنیت حاصل رشادتهای نیروهای مسلح،هشیاری و رصد نیروهای اطلاعاتی ما است.

 

صمد پور در ادامه حملات اخیر آمریکا به مناطقی از سوریه را بهانه جویی هایی برای قدرت نمایی  در برابر کشورهایی نظیر کره شمالی و در برابر آزمایش ها هسته ای آن دانست و افزود: جوانان دهه شصت و شهدای جنگ تحمیلی ما به جهانیان نشان دادند که پاسخ گزینه های روی میز آمریکا را به سختی خواهند داد.

 

وی با اشاره به جمله تاریخی امام خمینی (ره)مبنی بر اینکه امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند ادامه داد: امام خمینی (ره) این سخن را نه به عنوان شعار بلکه با علم و یقین گفته و این اینکه چندین سال است گزینه های روی میز دست نخورده باقی مانده نشان از یقین بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران دارد.

 

انتهای پیام/