امام جمعه سبزوارگفت: مردم کاندیدای انقلابی و مقید به ارزش ها و مبانی اسلام انتخاب کنند.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام غلامرضا مقیسه در خطبه های نماز جمعه این هقته سبزوار با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و ثبت نام کاندیداهای مختلف اظهارداشت: مردم با بصیرت فردی اصلح انقلابی و متعهد به ارزش های نظام اسلامی را انتخاب کنند.

 

وی با اشاره به حضور افراد عادی که موجب صرف هزینه های اضافی و باعث زحمات زیادی برای دست اندر کاران امر انتخابات می شود تصریح کرد: دست اندرکاران امر انتخابات باید در پی اصلاح قانون باشند تا از بروز اینگونه رخ داد ها جلوگیری شود.

 

وی د رادامه با باشاره به حمله موشکی آمریکا به پایگاه هوایی در سوریه بیان داشت: آمریکا با هدف تامین امنیت اسرائیل سعی در بی ثبات کردن منطقه دارد.

 

مقیسه با بیان اینکه امریکا با علم به این موضوع که عراق و سوریه حامیان محور مقاومت در منطقه هستند به دنبال تجزیه و تضعیف این دو کشور است.

خطیب جمعه سبزوار با گرامیداشت روز ارتش ادامه داد: ارتش جمهوری اسلامی و نیروهای جان برکف آن با پیوستن به امام خمینی(ره) نقش به سزایی در پیرزی انقلاب داشتند

فرمانده تیپ ۳۷۷ امیر شهید پرویز حبرانی نیز در سخنرانی قبل خطبه های نماز جمعه سبزوار با بیان اینمه اقتدار امروز کشور مرهون خون شهدا است بیان داشت: تمامی تحرکات در مرزهای کشور رصد شده  و اجازه کوچکترین نفوذی به دشمن داده نخواهد شد.

 

سرهنگ رسول صمد پور ادامه داد: تا زمانی که انقلاب اسلامی پشتیبانی مانند مردم وملت را داراست هیچ قدرتی توان مقابله با این نظام را ندارد.

 

انتهای پیام/