فرمانده تیپ ۲۷۷ پیاده شهید حبرانی ارتش جمهوری اسلامی گفت: آمریکا جرات استفاده از گزینه نظامی علیه ایران را ندارد.

به گزارش بصیر سبزوار،سرهنگ رسول صمدپور صبح امروز در آستانه روز ارتش دردیدار با خانواده شهدای ارتش در سبزوار با بیان اینکه آمریکایی ها جرات استفادع از گزینه نظامی علیه ایران را ندارند اظهارداشت:  مقامات آمریکایی به این نتیجه رسیده اند که در صورت انجام چنین عملی پاسخ قاطع نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در انتظار انها خواهد بود.

 

وی با اشاره به بهانه های مختلف آمریکاو غرب برای فشار به جمهوری اسلامی تاکید کرد: پس از مذاکرات هسته ای مشخص شد که انرژی هسته ای تنها بهانه ای برای کند کردن سرعت پبشرفت ایران بوده است و اکروز نیز به دنبال بهانه های دیگری هستند.

صمدپور در ادامه همچنین به نا امنی های موجود در کشورهای منطقه اشاره کرد و افزود: هدف اصلی استکبار از ایجاد ناامنی ها نفوذ به ایران و از بین بردن جمهوری اسلامی و در نهایت اسلام است که این آرزو را به گور خواهند برد.

وی با بیان اینکه وظیفه نیروهای مسلح در جمهوری اسلامی تولید امنیت است تاکید کرد: جان برکفان تا کنون به خوبی از پس این ماموریت برآمده اند.

فرمانده تیپ ۲۷۷ پیاده شهید حبرانی ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به اینکه حضور رهبر انقلاب در بین خانواده شهدا و دیدار با آنها الگو و سرمشقی برای مسئولین است عنوان کرد: این حضور نشان از این است که ما هیچ گاه شهدا را فراموش نکرده ایم و برای ادامه حیات باید از مکتب آنها پیروی کنیم.

 

این فرمانده ارتش با اشاره به تقدیم ۴۸هزار شهید از خانواده ارتش جمهوری اسلامی برای پاسداری از کیان اسلام بیان کرد: امنیت ،استقلال و قدرت امروز ایران مرهون خون شهدایی است که از همه چیزشان گذشتند تا از اسلام و کشور دفاع کنند.

 

صمد پور یکی از مهم ترین اهداف این دیدار ها را زنده نگه داشتن یاد شهدا در جامعه و صورت ویژه در اذهان جوانان دانست و افزود: نسل جوان و نوجوان باید بدانند که این امنیت آسان به دست نیامده و برای حفظ آن باید با بصیرت درمسیر گام بردارند.

فرمانده تیپ ۳۷۷شهید حبرانی صبح امروز در دیدار های جداگانه از خانواده شهید احمد افچنگی و حارث آبادی سرکشی کرد.

 

انتهای پیام/