فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سبزوار از بازیدید 400نفر از بسیجیان این شهرستان از مناطق عملیاتی نک تحمیلی طی اردوهای راهیان نور خبر داد.

سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم در گفت و گو با بصیر سبزوار با اشاره به اهمیت حضور در اردوهای راهیان و آشنایی مردم با رشادت های رزمندگان طی ۸سال جنگ تحمیلی اظهارداشت: از ۲۲ اسفند تاکنون ۴۰۰ نفر از بسیجیان حوزه های شهری و بسیج محلات این شهرستان از مناطق عملیاتی جنوب کشور در قالب کاروان راهیان نور بازدید کردند.

فرمانده سپاه ناحیه سبزواربا بیان اینکه حضور با بصیرت در این مناطق از اولویت های برگرگزاری این اردو است افزود: این بسیجیان از طریق هفت دستگاه  اتوبوس  اعزام شدند و  درهر اتوبوس یک روحانی و یک راوی آگاه به مسائل و خاطرات چنگ حضور داشت.

وی به اهمیت آشنایی نسل جوان و ایجاد ارتباط بین نسل های انقلاب اشاره کردو  ادامه داد: اردوهای راهیان نور از تاثیر گذارترین برنامه های فرهنگی است که  علاوه بر یادآوری دوران دفاع مقدس موجب تقویت ارزشهای انقلاب اسلامی بین  نسل  جوان می شود.

فرمانده سپاه ناحیه  سبزوار گفت: امروز یکی از راههای نفوذ دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی جنگ فرهنگی از طریق شبکه های گسترده جهانی و شبکه های اجتماعی است .

مظلوم افزود: به برکت خون شهدا و ولایت فقیه  بلحاظ نفوذ و قدرت فرهنگی انقلاب اسلامی نه تنها در داخل کشور که در بعد خارجی نیز از دشمن جلوتر است.

وی ادامه داد: نفوذ فرهنگی انقلاب اسلامی در کشورهای منطقه و اسلامی راهبرد شبیخون فرهنگی غرب را با استیصال مواجه کرده  و با وجود سرمایه گذاری قدرتهای غربی در کشورهای منطقه همچون عراق، سوریه ، لبنان و افغانستان  این کشورها هم پیمانان جمهوری اسلامی هستند.

 

انتهای ییام/