جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: نیروهای نظامی ایران شب و روز و از دریا زمین و آسمان در حال رصد کردن تحرکات دشمنان است.

سرتیپ پاسدار علی فضلی در یادواره شهید شاخص کشوری شهید احمد نظیف با بیان اینکه نیروهای نظامی کشور با تمام قدرت و تمام وقت در حال رصد کردن تحرکات دشمن هستند اظهارداشت: به لطف الهی نقاط قوت دشمنان را به نقاط ضعف آنها تبدیل کرده ایم .

وی با بیان اینکه هنوز هم برخی از مقامات آمریکایی بی ادبانه از گزینه روی میز حرف میزنند تصریح کرد: ما هیچ هراسی از گزینه های روی میز آمریکایی نداریم.

فضلی با اشاره به اینکه دشمن با ناامید شدن از گزینه نظامی گزینه فرهنگی را روی میز قرار داده است تشریح کرد: امروز سخت تر از عرصه نظامی جنگ در عرصه فرهنگی است که دشمن با پنهان کاری سعی در هجمه و شبیخون به جوانان دارد.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه می خواهد با ترویج فرهنگ غرب ما را از میدان خارج کند تاکید کرد: تا جامعه حامی خون های مقدس شهیدان است و در راه حفظ ارزش ها می کوشد دشمن این آرزو را به گور خواهد برد.

وی با بیان اینکه ایجاد اختلاف در بین گروهها جناح ها و مذاهب نقشه دشمن برای منحرف کردن و مشغول کردن ملت ها مسلمان است ادامه داد: دشمن سعی دارد با این مسائل جوانان را از تلاش برای پیشرفت بازدارد.

فضلی با اشاره به اینکه غفلت مسئولان از مسائل فرهنگی سبب آلوده شدن نوجوانان و جوانان به گناه و انحراف می شود بیانم داشت: وظیفه امروز ما تبیین ارزش ها و جلوگیری از هجمه ها است.

وی با بیان اینکه خون های مقدس شهدا و چراغ راه ما برای پیمودن باقی راه انقلاب است ادامه داد: مردم در آزمون های سال ۷۸ و ۸۸نشان دادند که برای دفاع از کشور اسلام و ولایت ثابت قدم هستند.

انتهای پیام/