مسئول قرار گاه راهیان نور گفت: بیش از 200هزار نفر کادر انقلاب پذیرای زائران شهدا در سفرهای راهیان نور هستند.

،سردار علی فضلی در جمع خبرنگاران در سبزوار با بیان اینکه بیش از ۲۰۰هزار نفر کادر آموزش دیده از پذیرای زائران در سرزمین نور هستند اظهارداشت: این افراد در گروههای خادمین،روایتگران ،مبلغین و گروههای انجام هنرهای نمایشی سازمان دهی شده اند.

 

وی با اشاره به جشنواره رهاورد سرزمین نور  در اردوگاه شهید باکری تصریح کرد: بزرگترین جشنواره مردمی جهان با ارسال ۳۲ هزار اثر زائران با شرکت ۲۰هزار اثر که توانستند امتیاز لازم را کسب کنند با معرفی آثار برتر از یکشنبه آغاز خواهد شد.

 

سردار فضلی همچنین به برگزای جشنواره باروت خیس در روز دوشنبه اشاره کرد و افزود: تندیس این جشنواره به عنود ترین و بدترین انسان روی زمین نسبت به جمهوری اسلامی ایران و به انتخاب مخاطبین تعلق خواهد گرفت.

 

مسئول قرار گاه راهیان نور ادامه داد: سه کاندید امسال برای دریافت این تندیس عادل الجبیر وزیر امور خارجه عربستان،ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا و هیلاری کلینتون دیگر کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا است.

 

وی با بیان اینکه ۲۵ هزار راوی اموزش دیده مسئول عملیات بزرگ اثرگذار فرهنگی هستند تاکید کرد: ستاد راهیان نور امادگی دارد راوی کاروان هایی که بدون روایت گر به منطقه اعزام شده اند را تامین کند.

 

انتهای پیام/