با نزدیک شدن به ایام انتخابات شاهد افتتاح پروژه‌هایی از سوی دولت هستیم که گاه یا به اتمام نرسیده اندو یا در سنوات قبل افتتاح‌شده‌اند.

به گزارش بصیر سبزوار، دولت یازدهم با نزدیک شدن به ایام انتخابات اقدام به افتتاح پروژه‌هایی می‌کند تا از این طریق پویایی را در بخش‌های مختلف نشان و بر مشکلاتی نظیر رکود اقتصادی تعطیلی کارخانه‌ها و دیگر معضلات که این روزها کشور و دولت با آن‌ها روبرو است سرپوش بگذارد.

 

افتتاح طرح معدن چهل کوره زاهدان که در فرودین ماه سال ۹۰  با حضور وزیر صنایع و معادن وقت افتتاح و مورد بهره‌برداری قرارگرفته بود در اقدامی عجیب در سفر اخیر روحانی به زاهدان برای بار دوم افتتاح شد و یا افتتاح برخی  پروژه‌ها نیمه‌تمام  در حوزه راه که به عقیده کارشناسان این‌گونه بهره‌برداری‌ها سبب کاهش محسوس ایمنی در حوزه راهها شده  ، قسمتی از این شگردهای تبلیغاتی است که دولت با نزدیک شدن به ایام انتخابات به کار می برد.

 

اما این با قضیه در سبزوار به‌گونه‌ای دیگر رقم خورده است به‌طوری‌که نه پروژه‌ای نیمه‌تمام در کار است و نه طرحی که در قبل افتتاح‌شده است بلکه تنها پروژه‌ای که بیش از شش ماه از آغاز فعالیت آن می‌گذرد با تأخیر در زمان افتتاح درست در کمترین زمان ممکن به انتخابات به‌صورت رسمی افتتاح می‌شود.

 

هفته دولت در سال ۹۵ اولین زمان اعلام‌شده برای افتتاح این پروژه بود که مسئولین دلیل لغو مراسم افتتاحیه را عدم  هماهنگی برای  حضور مقامات کشوری در مراسم اعلام کردند تا زمان بهره‌برداری به دهه فجر موکول شود.

 

با رسیدن دهه فجر و اعلام افتتاح این پروژه با حضور معاون اول رئیس‌جمهور بازهم به‌صورت خودجوش این برنامه کنسل شده تا در نزدیک‌ترین زمان به انتخابات با حضور وزیر صنعت و معدن افتتاح شود.

 

انتهای پیام/