مسئول جمعیت رهروان امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی گفت: فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه مورد کم توجهی قرار گرفته است.

سردار جانباز حسین دهقان رحیم بیگی در گفتگو با بصیر سبزوار با اشاره به کم توجهی به فریضه امر به معروف در جامعه اظهارداشت:  احیای این فریضه الهی می تواند جلوی بسیاری از گناه ها و آسیب های اجتماعی جامعه را بگیر.

دهقان رحیم بیگی با اشاره به توطئه های همیشگی استکبار علیه اسلام و ایران ادامه داد: با وجود توطئه های دائمی استکبار، انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا و رشادت رزمندگان اسلام به راه خود ادامه می دهد.

وی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس رزمندگان اسلام برابر تمامی ابرقدرت های شرق وغرب با تکیه بر ایمان به خدا، وحدت و حرکت در مسیر ولایت ایستادگی کرده و اجازه تجاوز به دشمن ندادند.

سردار دهقان رحیم بیگی افزود: امروز امنیت، عزت و پیشرفت های جمهوری اسلامی مرهون رشادت خون شهدا است و انقلاب اسلامی به الگویی برای دیگر کشورها برای مبارزه با استکبار، حفظ استقلال و رسیدن به خودکفایی تبدیل شده است.

وی با اشاره به آسیبهای فرهنگی که از طریق فضای مجازی به جوانان وارد می شود تصریح کرد: امروز تهدید جدی انقلاب اسلامی آسیب فرهنگی است و دشمن تلاش می کند با ترفندهای مختلف همچون فضای مجازی نسل جوان را از آرمانها، اعتقادات و مبانی فرهنگ اسلام دور کند.

مسئول جمعیت رهروان امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی افزود: تنها راه مصون ماندن در برابر هجوم فرهنگی دشمن توسل به مکتب اهل بیت(ع)وحدت و تبعیت از ولایت فقیه است.

وی ادامه داد: یکی از مهمترین عوامل پیروزی و بقایی انقلاب اسلامی اندیشه ها و حاکمیت ولایت فقیه است زیرا مشاهده شد که بیداری اسلامی در برخی کشورهای منطقه و جهان اسلام به سبب حاکم نبودن ولایت فقیه و اسلام به سرانجام نرسید.

سردار دهقان رحیم بیگی گفت: امروز استکبار با سیاست تفرقه افکنی سلفیون و وهابیون امنیت کشورهای اسلامی را از بین می برد تا از این طریق منابع و ثروت جهان اسلام را به تاراج ببرد.

.

انتهای پیام/