مجلس خبرگان رهبری گفت: پیروی از سبک زندگی زهرایی در این دوران بد اقتصادی کمک به نیازمندان و مستمندان جامعه است.

به گزارش بصیر،آیت الله سید احمد حسینی خراسانی در اجتماع فاطمیون سبزوار با بیان اینکه متاسفانه کشور در حال حاضر در شرایط رکود اقتصادی قرار دارد بیان داشت: در این دوران و در آستانه سال نو کمک به مستمندان پیروی از سبک زندگی حضرت علی (ع) وحضرت زهرا (س) است.

 

وی درادامه با بیان اینکه شرط رستگاری جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی پیروی از این سبک زندگی است عنوان کرد: تنها با به کار بستن شیوه زندگی ائمه و پررنگ کردن نقش آنها در جامعه این مهم انجام خواهد شد.

 

حسینی خراسانی با بیان اینکه حضرت علی(ع) در ابتدای حکومت خود در انظار مردم اموال و دارایی خود را اعلام کرد و بیان داشت اگر در دوران خلافت خود چیزی را بر این داراریی افزودم بدانید که به شما خیانت کرده ام تصریح کرد: رانت خواری ودریافت حقوق های نحومی و استفاده ازموقعیت های دولتی خیانت به ملت است.

 

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه با اشاره به برخی تهدیدات نظامی تاکید کرد: هر نوع تهدید نظامی برای ملتی که با مکتب شهادت انس دارد و جانثار ائمه است سخنی سخیف و خنده دار است.

 

وی به تشییع چند صد شهید از دوران دفاع مقدس همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا (س) اشاره کرد و عنوان کرد: این ها هنوز آثار جنگ تحمیلی است که این کشور تنها به جرم حب و دفاع از مکتب ائمه توسط ابرقدرت ها به آن دچار شد.

 

حسینی خراسانی با بیان این که آنچه امروز به عنوان عزت،شوکت و عزمت جمهوری اسلامی در عرصه های بین المللی است خون بهای شهیدان است  تاکید کرد: قدرت ایران روز به روز و پس از تحقیر جاسوسان امریکایی در لانه جاسوسی افزایش پیدا کردو سال گذشته تفنگداران آمریکایی را با دستان بسته در برابر دوربین ها به زانو در اورد.

 

انتهای پیام/