طرح جدید مطالعاتی کوی گلستان نمایش انتخاباتی است/بی دغدگی برخی مسئولین نسبت به مردم مشکل اصلی است
طرح جدید مطالعاتی کوی گلستان نمایش انتخاباتی است/بی دغدگی برخی مسئولین نسبت به مردم مشکل اصلی است

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان عدالتخواه دانشگاه حکیم سبزواری گفت: طرح مطالعاتی جدید برای کوی گلستان نمایشی تبلیغاتی و انتخاباتی است.

به گزارش بصیر سبزوار،مجید مرادقلی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با بیان اینکه ۲ سال است که از فقر و محرومیت مردم مظلوم منطقه کوی گلستان سبزوار دم میزنیم اظهارداشت:تا کنون پاسخ عملی و جدی از سوی مسئولین نشنیده ایم.

 

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان عدالتخواه دانشگاه حکیم سبزواری با اشاره به بارش های چند هفته درشهرستان ادامه داد: متاسفانه این بارش ها برای ساکنین این منطقه که فاقد خانه هایی مقاوم هستند  تهدیدی است که هر لحظه ممکن است منجر به تخریب منازل آنها شود.

 

وی با بیان اینکه ۸سال است که ساکنین این منطقه با نامه نگاری تقاضای رسیدگی به اوضاع منطقه را دارند تاکید کرد: با وجود آماده بودن طرح های اجرایی و تحویل آنها به مسئولین هیچ عزمی برای عملی شدن این مهم وجود ندارد.

 

مرادقلی تفاهم نامه جدید برای طرح مطالعاتی در کوی گلستان را نمایشی تبلیغاتی و انتخاباتی دانست و افزود:نکته مثبتی در کارنامه مجموعه مدیریتی شهر برای حل معضل دیده نمی شود.

 

وی با بیان اینکه تا کنون بی کفایتی مسئولین را متذکر شده ایم تصریح کرد: خون از بینی یکی از مردم گلستان جاری شود ، با پاسخ محکمی از سوی جریان دانشجویی روبه رو می شوید.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان عدالتخواه دانشگاه حکیم سبزواری در ادامه به مشکل کم آبی روستاهای سبزوار و مشکلات  قنوات شهرستان اشاره کرد و بیان داشت:  چهار ماه پیش، شاهدِ دفنِ پنج تن از شهروندان سبزواری در قنات ۲۰۰ متری کسکن بوده ایم که  ضعف مدیریت در آن بحران به سادگی قابل مشاهده بود.

 

مراد قلی ادامه داد: خروجی جلسه مدیریت بحران کسکن ، صرفا چای و شیرینی ای بود که آقایان نوش جان کردندچرا که به زعم کارشناسان اگر دستگاه حفاری و پمپاژ زودتر می رسید شاید امروز آن انسان های شریف در کنار ما در همین صفوف نماز جمعه نشسته بودند .

 

وی ادامه داد: مشکل زمانی عمیق تر می شود که هنوز پس از گذشت ۴ ماه از آن حادثه به بهانه های مختلف ، حق بیمه بعضی از خانواده های این مغنی های مرحوم پرداخت نشده است.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان عدالتخواه دانشگاه حکیم سبزواری با بیان اینکه مشکل فقط گلستان ،کسکن، بیکاری در سبزوار و  از این دست مصادیق نیست عنوان کرد: مسئله بی دغدغگیِ مسئولین نسبت به محرومان ، خوی کاخ نشینی ، بی عدالتی ، تبعیض ، فاصله بین مسئول و مردم است.

انتهای پیام/