امام جمعه سبزوار گفت: مظلومیت ملت فلسطین باید در راس امور مسلمانان قرار بگیرد.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام غلامرضا مقیسه در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با بیان اینکه مسئله فلسطین باید عاملی برای اتحاد بین امت اسلام باشد اظهارداشت: تمام امت اسلامی برای حل موضوع فلسطین باید با هم متحد شوند.

 

وی در ادامه با بیان اینکه برخی از کشورهای به ظاهر اسلامی مسئله طرح صلح با اسرائیل را دردستور کار خود قرار داده اند تصریح کرد: این کشورها به بهانه صلح با اسرائیل با این رژیم جعلی دست همکاری داده و در جنایات آنها شریک شده اند.

 

مقیسه در ادامه با بیان اینکه متاسفانه برخی بر این ادعا هستند که مبارزه با اسرائیل کافی است تاکید کرد: در صورت رها کردن اسرائیل به حال خود این رژیم غاصب خود را برای دست اندازی به دیگر مناطق دنیای اسلام آماده می کند.

 

وی ادامه داد: ۷۰سال مذاکره به هیچ نتیجه ای نرسید و تنها راه مقاومت و مبارزه است که منتج به پیروزی خواهد شد.

 

امام جمعه سبزوار در ادامه با بیان اینکه ساخت گروههای تکفیری تروریستی با هدف ضربه زدن به اتحاد مسلمین هم از نقشه های این رژیم جعلی بوده است عنوان کرد: : داعش در صورت ادعای اسلام خواهی چرا با صهیونیست های غاصب نمی جنگد و بین مسلمانان اختلاف ایجاد می کند .

وی همچنین به در پیش بودن روز بزرگداشت حکیم سبزوای اشاره کردو افزود :حکیم سبزورای چهره شناخته شده ای در نیای اسلام و فلسفه است که باید برای شناساندن آن د جامعه تلاش کرد.

انتهای پیام