فرمانده سپاه ناحیه سبزوار گفت: حفظ آمادگی و ارتقا توان دفاعی جز اولویت‌های کشور قرار دارد.

سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم در گفت‌وگو با بصیر سبزوار با اشاره به رزمایش‌هایی که در حال حاضر در کشور برگزار می‌شود اظهار داشت: برگزاری این رزمایش‌ها علاوه بر نمایش توان نیروهای پاسدار انقلاب اسلامی موجب شناسایی نقاط قوت و ضعف و همچنین حفظ آمادگی دفاعی از کیان جمهوری اسلامی ایران می‌شود.

 

وی با اشاره به این موضوع که شرایط حاکم برجهان نشان از شکست‌های پی‌درپی جبهه استکبار است تصریح کرد: تهدیدهایی که امروزه از سوی غرب و به‌ویژه آمریکا صورت می‌گیرد بلوف هاو حربه‌هایی است که سیاست‌مدارانشان برای حفظ قدرت پوشالی خود استفاده می‌کنند.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت سبزوار بابیان اینکه با این‌حال حفظ آمادگی نظامی جز واجبات کشور و حکومت اسلامی است ادامه داد باوجود اثبات ضعیف شدن آمریکا،جمهوری اسلامی برای مقابل با هرگونه حمله احتمالی از سوی هر دشمنی آماده و محیا است.

 

مظلوم در ادامه با اشاره به قدرت چانه‌زنی ایران در مذاکرات بین‌المللی عنوان کرد: قدرت دیپلماسی  ایران هم در سایه توان دفاعی و نظامی کشور افزایش‌یافته وگرنه ابرقدرت‌های جهان اجازه عرضه اندام به کشورهایی با توان نظامی ضعیف را نخواهند داد.

 

وی همچنین در ادامه با اشاره به پاسخ کوبنده و دندان‌شکن ملت ایران در راهپیمایی ۲۲بهمن به دشمنان اشاره کرد و افزود: این حضور بی‌نظیر مردم و حمایت قاطع از جمهوری اسلامی ایران در پی یاوه‌گویی‌های رئیس‌جمهور جدید امریکا دوچندان شد.

 

انتهای پیام/