سومین نمایشگاه توانمندی های رسانه سبزوار با حضور مسئولین استانی و سبزواری شروع به کار کرد.

 

به گزارش بصیر سبزوار، یوسف امینی معاون مطبوعاتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان خراسان رضوی در آیین افتتاح این مراسم با اشاره به ظرفیت بالا و توانمدی های رسانه در سبزوار اظهارداشت: برگزاری نمایشگاه رسانه به صورت مستقل با این کمیت و کیفیت نشان از عزم جدی اصحاب رسانه در شهرستان دارد.

 

امینی در ادامه با بیان اینکه سبزوار تنها شهری است که برای سه سال متوالی توانسته نمایشگاه را برگزار کند تاکید کرد: برگزاری نمایشگاه رسانه در برخی از شهرها نیز به صورت جسته و گریخته برگزار شده است که هیچ گاه نتوانسته با کیفیت و به صورت متوالی ادامه یابد.

 

معاون مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان با بیان اینکه همزمان با این نمایشگاه جشنواره مطبوعات نیز در مرکز استان در حال انجام است تصریح کرد:پس از انجام داوری ها و ارزیابی ها برگزیدگان تا پایان اسفندماه اعلام خواهند شد.

 

وی همچنین با اشاره به افزایش نفوذ رسانه در بین جوامع تاکید کرد: ویژگی مهمی که امروز در رسانه ها باید در نظر گرفت توجه به افکار عمومی و خواست جامعه است.

 

فرماندار سبزوار نیز در این مراسم با اشاره به اینکه در طول سه سال گذشته بسیاری از نشریات موفق به کسب مجوز شده اند اظهارداشت: این مهم با توجه ویژه دولت به رسانه و مطبوعات انجام شده است.

 

احمد برادران با بیان اینکه ارتقا سطح کمی وکیفی رسانه سبب خواهد شد تا دیدگاه های مردم بهمسئولیم امر منتقلشود ادامه داد: انتقال و بیان دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی کارکرد دیگر رسانه خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه باید از فرصت رسانه ها و نقد ها استفاده کرد تاکید کرد: با نقد منصفانه عملکرد مسئولان می توان در بهبود انجام کارها تاثیر گذار بود.

 

انتهای پیام/