امام جمعه سبزوار گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22بهمن پاسخی محکم و قاطع بر یاوه‌گویی‌های دشمنان و به خصوص امریکا بود.

به گزارش بصیر سبزوار، حجت‌الاسلام غلامرضا مقیسه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته همزمان با سالروز پیروزی انقلاب بابیان اینکه حضور بی نظیر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ محکمی به یاوه‌گویی‌های دشمنان بود اظهارداشت: آمریکایی‌ها در خیالاتشان سعی در ناامید کردن ملت ایران دارند که هیچ گاه به این هدف نخواهند رسید.

وی با اشاره به رهبری دقیق و مبتنی بر دین امام خمینی (ره)در قیام مردمی ملت ایران تصریح کرد: مردم ایران با صبر و استقامت در برابر سختی‌ها در طول مبارزات و گوش‌به‌فرمان ولایت بودن توانستند رژیم شاهنشاهی را از پای درآورند.

مقیسه در ادامه بابیان اینکه فشارهای که دشمنان از طرق تحریم و جنگ به ملت ایران آورده اند سبب آب‌دیده‌تر شدن ملت شده است تاکید کرد: تحریم و تهدید هیچ گاه باعث نخواهد شد تا مردم دست از حمایت ولی فقیه و اسلام بردارند.

امام جمعه سبزوار با قدردانی از حضور مردم بصیر در راهپیمایی تاکید کرد: مسئولین باید قدر ملت را دانسته و در حل مشکلات ایجادشده با تمام توان حرکت کنند.

وی در ادامه با بیا ن اینکه در صورتی که امریکا فکر تجاوز به مرزهای ایران را داشته باشد و سرباز امریکایی گلوله‌ای در مرزهای ایران شلیک کند در کمتر از ۲۴ ساعت  پایگاه‌های امریکا در خلیج فارس موشک‌باران شده و از آن‌ها از کرده خود پشیمان خواهند شد.

وی افزود پیامدهای جنگ احتمالی امریکا با ایران محو شدن نام آل سعود و صهیونیست‌ها از منطقه خواهد بود.