نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان سعی کردند با خارج کردن انقلاب از مسیر به اهداف خود برسند.

به گزارش بصیر سبزوار،رمضانعلی سبحانی فر در مراسم پایانی راهپیمایی ۲۲بهمن بابیان این که دشمنان سعی کردند تا با انحراف در مسیر انقلاب به اهداف خود برسند اظهارداشت: انقلاب اسلامی با محوریت مردم و بر پایه رهبری دینی به پیروزی رسید.

وی با اشاره به توطئه‌های دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب تصریح کرد: ترور ،تحمیل جنگ هشت ساله و حال تحریم‌های ظالمانه توطئه‌های دشمن است تا بتوانند انقلاب اسلامی را از پای درآورند و مقاومت مردم را بشکنند.

سبحانی فربا بیان اینکه دشمن پس از ناامید شدن از گزینه‌های نظامی امروزه حوزه اقتصادی را مورد هدف خود قرار داده است تا بتواند با استفاده از فشارهای اقتصادی ضربه خود را بزند عنوان داشت: انقلاب ما بر پایه اعتقادات و محوریت مردم شکل گرفت و با این حربه‌های دشمنان از بین نخواهد رفت.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی به دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: ایجاد زیرساخت‌های ارتباطی ساخت تامین آب برق برای وسعت بسیاری از روستاها تنها گوشه‌ای از خدمات انقلاب به ملت است.

وی در ادامه به دسیسه های دشمنان در حوزه اقتصاد اشاره کرد و افزود: اینکه دشمن می‌خواهد از طریق مشکلات اقتصادی ملت را به ستوه آورد تنها برای جلوگیری از عمیق‌تر شدن ریشه های انقلاب اسلامی است.

سبحانی فر در ادامه به اقدامات رئیس جمهور جدید امریکا در لغو ویزا ها و ایجاد دیوارهای مرزی اشاره کرد و افزود :این اقدامات نشان از وجود بی‌ثباتی در امریکا است.

انتهای پپام/