فرمانده سپاه ناحیه سبزوار نسبت به بی اعتنایی مسئولین نسبت به برنامه‌های قرآنی انتقاد کرد.

به گزارش بصیر سبزوار،سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم در مراسم تجلیل از حافظان و قاریان قرآن با انتقاد نسبت به عدم حضور مسئولین در این برنامه اظهارداشت: از تمامی مسئولین در این برنامه دعوت‌شده است که متاسفانه جز تعداد معدودی باقی مسئولین حضور نیافته اند.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار با اشاره به اینکه متاسفانه برخی برنامه‌های جشن انقلاب برایشان مهم نیست تصریح کرد: متاسفانه مسئولین به دنبال برنامه‌های کلنگ زنی و افتتاح با حضور دوربین هستند تا شاید چند ثانیه‌ای در برنامه‌های تلویزیونی مشاهده شوند.

 

وی بابیان اینکه حضور در برنامه‌های قرآنی قطعا شایستگی می‌خواهد تاکید کرد: باید به جای ظاهرسازی و فیلم گرفتن به دنبال توسل به قران و ائمه باشیم چراکه رمز پیروزی در آن است.

 

مظلوم در ادامه با اشاره به در پیش بودن راهپیمایی ۲۲بهمن و اظهارات رئیس جمهور جدید امریکا بیان کرد:  ترامپ هنوز روحیه استقامت مردم ایران را درک نکرده و فردا مشت محکمی را خواهد خورد.

 

وی بابیان اینکه ترامپ با بیان این موضوع که اگر ایران با ما کنار بیاید و مطیع شود ما با موضوع هسته‌ای و دیگر مسائل کاری نخواهیم داشت ادامه داد: رئیس جمهور جدید امریکا به دلیل عدم آشنایی باسیاست ذات کثیف امریکا را آشکار کرد.

 

مظلوم به افول ابرقدرتی امریکا درجهان اشاره کرد و افزود: امریکا دیگر نخواهد توانست  با تهدیدهای توخالی به ابرقدرتی خود در دنیا ادامه دهد.

 

وی در با اشاره به اینکه در شش سال گذشته امریکا و هم‌پیمانانش در صدد بودند تا برای سوریه و رفتن بشار اسد تصمیم‌گیری کنند تصریح کرد: امروزه این ایران است که حرف اول را در مسائل سوریه می زند وعلی رغم دعوت روسیه برای حضور امریکا در جلسات به آمریکا اجازه حضور نمی‌دهد.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار با اشاره به اینکه برخی با یاوه‌گویی سعی در تطهیر رژیم منحوس پهلوی دارند ادامه داد: در رژیم سراسر فساد پهلوی سفرای آمریکا و انگلیس بودند که برای کشور ما تصمیمات مهم و سرنوشت‌ساز می‌گرفتند.
وی بابیان اینکه کشور ما امروزه صادرکننده تسلیحات نظامی به بیش از پنجاه کشور است تاکید کرد: انقلاب با تکیه‌بر توان داخلی توانست به پیشرفت‌های خوبی در حوزه نظامی و موشکی دست یابد.

 

مظلوم با اشاره به وجود برخی چالش های اقتصادی تشریح کرد: راه حل این مشکلات نیز در داخل کشور و تکیه‌بر تولیدات داخلی است.

 

وی به مشکلات فرهنگی در جامعه نیز اشاره کرد وبیان داشت: برای حل این مشکلات هیچ راهی جز توسل به راهکارهای قرانی و توصیه‌های ائمه نداریم.

 

 

در این مراسم از حافظان و نفرات برگزیده مسابقات قرانی در شهرستان تجلیل شد.

 

انتهای پیام/