رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی در پاسخ به ادعاهای استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران گفت: اگر امت واحده اسلام ناب محمدی را قبول داریم باید صدور انقلاب اسلامی که بر گرفته از همین تفکر است را هم قبول داشته باشیم.

به گزارش بصیر سبزوار،حسین مقصودی،در پاسخ به سخنان بی پایه و اساس صادق زیبا کلام در مشهد که روز گذشته در جمع تعدادی از دانشجویان و دانشگاهیان بیان کرده بود گفت: اینکه زیبا کلام مدعی شود صدور انقلاب خواسته امام خمینی(ره) نبوده البته فقط یک نظر کاملا شخصی از جانب وی است که کاملا آن را رد می کنم.

 

وی افزود: وقتی حضرت امام فرمودند انقلاب ما مبتنی بر اسلام ناب محمدی(ص) است آیا امت واحده چیزی غیر از تاثیر انقلاب بر مردم مسلمان منطقه و جهان است.

 

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر ما اسلام ناب محمدی و هسته های مقاومتی که با تاثیر از انقلاب اسلامی شکل گرفته را قبول داریم و اگر می گوییم انقلاب ما برگرفته از اسلام ناب محمدی(ص) است باید صدور انقلاب را هم بپذیریم.

 

وی در ادامه با اشاره به حمایت بی چون و چرا و همه جانبه آمریکا از رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی اظهار کرد: وقتی تمامی روئسای جمهور آمریکا با همه توان در خدمت رژیم صهیونیستی هستند و یکصدا می گویند امنیت اسرائیل امنیت ما است و این عقیده و نظر خودشان را به جهان دیکته کرده و فرهنگشان را اینگونه بر جهان تحمیل و آن را صادر می کنند چرا ما نباید فرهنگ ناب محمدی(ص) خودمان را صادر نکنیم؟

 

مقصودی با تاکید بر اهمیت و نقش امنیت کشورهای منطقه بر امنیت کشور ایران بیان کرد: مگر نه این است که امنیت کشورهای منطقه از جمله پاکستان، افغانستان، عراق و سوریه بر امنیت کشور ما تاثیر مستقیم خواهد گذاشت پس چرا نباید به امنیت این کشورها کمک کنیم.

 

وی با طرح این مسئله که چطور می شود آمریکا در آن سوی جهان می گوید امنیت اسرائیل یعنی امنیت ما  آنوقت ما برای حفظ امنیت مان و صدور انقلاب مان حیتی به کشورهای همسایه و منطقه هیچ کاری انجام ندهیم گفت: تا زمانی که آمریکا تفکر آقایی و سروری بر جهان را داشته باشد آمریکا ستیزی مانیز ادامه خواهد داشت.

 

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی اظهار کرد: هر چند به نظرم زیبا کلام فقظ نظر شخصی خودش را داده اما وی باید این فرصت را  از برکات نظام و انقلاب بداند که درست در روزهای جشن انقلاب و دهه فجر این فرصت به او داده می شود که بیاید و اینچنین سخنانی که خلاف نظر و حرف های بنیانگذار انقلاب و مسئولان نظام است را بر زبان آورد.

 

انتهای پیام/