معاون دانشگاه تربیت پاسداری امام حسین(ع)گفت: پیروزی‌هایی که تاکنون به دست آورده‌ایم محصول ایستادگی و مقاومت است وگرنه هیچ قراردادی نمی‌تواند برای کشور استقلال ایجاد کند.

به گزارش بصیر سبزوار،سرتیپ دوم پاسدار الله نور نوراللهی در همایش بزرگ جشن انقلاب در سبزوار بابیان اینکه پیروزی‌ها و دستاوردهای انقلاب در سایه گفتمان و اندیشه‌های انقلاب اسلامی به دست امده است اظهارداشت: این پیروزی‌ها  محصول مقاومت و ایستادگی ملت بصیرو شجاع ایران است وگرنه تاکنون غرب هیچ امتیازی را به واسطه قرار داد و قطعنامه به ایران نداده است.

 

وی با اشاره ‌به اینکه دشمن هیچ گاه دست از دشمنی برنخواهد داشت تاکید کرد: مرز تهاجم دشمن تا گرفتن دین اسلام از جامعه است و به کمتر از این هم راضی نخواهد شد.

 

نوراللهی بابیان اینکه یادآوری انقلاب اسلامی و حوادثی که در طول سیر ان رخ‌داده است برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است تصریح کرد: هر ملتی برای شناخت اینده باید ابتدا گذشته خویش را دریابد.

 

معاون دانشگاه امام حسین (ع)در ادامه با تاکید بر این نکته که ارزش انقلاب اسلامی به اسلامی بودن آن است عنوان کرد: اگر بر روی کره خاکی تنها یک نفر هم باقی‌مانده باشد باید فدای اسلام شود.

 

وی با اشاره به اینکه امروزه جمهوری اسلامی در بین کشورهای قدرتمند جهان قرارگرفته است بیان داشت: ایران اسلامی الگو و محوری برای دیگر کشورها آزادی‌خواه و کسانی است که به دنبال عزت خویش می‌گردند تبدیل‌شده است.

 

نوراللهی بابیان اینکه در ابتدای پیروزی انقلاب کارشناسان غربی عمر این انقلاب را در حدود شش ماه می‌دانستند ادامه داد: امروز این افراد به این نتیجه رسیده اند که انقلاب حذف ناشدنی است بلکه به قدرت اول منطقه تبدیل‌شده است.

 

وی ادامه داد: بیش از ۱۲۰بارنام ایران و مسائل مربوط به انقلاب در مناظرات و کاندیداهای امریکا مطرح می‌شود که این خود نشان از قدرت تاثیر ایران در جهان است.

 

معاون دانشگاه امام حسین (ع)در ادامه به حضور سران کشورهای انگلیس،امریکا و شوروی سابق در زمان جنگ جهانی در ایران و تشکیل جلسه آن‌ها اشاره کرد و افزود: بی اعتنایی آن‌ها به شاه ایران همین بس که حتی شاه ایران را به جلسه راه ندادند و امروزه رئیس جمهور روسیه با افتخار و بدون تشریفات دیپلماتیک به دیدار رهبر معظم انقلاب نائل می‌شود.

 

نوراللهی بابیان اینکه انقلاب اسلامی امانت الهی است که در اختیار ما قرارگرفته است عنوان کرد: باید برای انقلاب امانت‌دار خوبی باشیم و لازمه این امانت‌داری بصیرت،شجاعت و ایثارگری درراه خدا است.

 

وی با اشاره به تکرار ادعای امریکا مبنی بر روی میز بودن گزینه نظامی افزود: ملتی که ۲۲۰هزار شهید را برای حفظ انقلاب خود فدا کرده اند از گزینه نظامی نخواهند ترسید.

 

انتهای پیام/