رئیس سازمان بسیج گفت: آیا امروز ما حق داریم به امریکا لبخند بزنیم؟ اف و نفرین بر کسانی که این اقدامات امریکا را دیده اند و حال لبخند می‌زنند.

رئیس سازمان بسیج گفت: آیا امروز ما حق داریم به امریکا لبخند بزنیم؟ اف و نفرین بر کسانی که این اقدامات امریکا را دیده اند و حال لبخند می‌زنند.

به گزارش فارس، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی سخنانی در همایش فرماندهان بسیج کارکنان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در تالار فردوسی دانشگاه تهران با اشاره به ایام دهه مبارکه فجر اظهار داشت: انقلاب اسلامی، متوجه کردن انسان به سمت توحید و خداباوری بود و کار و هنر امام(ره) این است که نوع بشر را با خدا آشتی داد.

نفرین بر کسانی که به آمریکا لبخند می‌زنند/ لازم نیست برخی احساساتی شوند که چرا رییس‌جمهور تازه به دوران رسیده آمریکا ما را راه نمی‌دهد/ اینها اصلا مهم نیست

غیب‌پرور ادامه داد: در قرن های گذشته کلی هزینه کردن که به مردم بگویند دین خدا توان حکومت و اداره جامعه را ندارد و تفکر لیبرالی بخوبی می‌تواند این کار را انجام دهد و برای همین دین باید به مسجد و کلیسا برود.

وی گفت: در زمان شاه مسئولین می‌گفتند مردم ما حتی یک لوله نمی‌توانند بسازند و این تبدیل به یک باور شده بود.

رئیس سازمان بسیج خاطرنشان کرد: علی‌رغم اینکه مردم ما مسلمان بودند ولی اسلام در جامعه اجرا نمی‌شد و از طرفی شاهد حضور مستشاران امریکایی با تمام اختیارات در ایران بودیم به طوری که شاه برای عوض کردن رییس همین دانشگاه تهران اول از سفیر امریکا اجازه می‌گرفت.

غیب‌پرور با بیان اینکه انقلاب اسلامی روی‌آوری بشر امروز به سمت دین بود، افزود: این سرمایه کمی نیست و دشمن این را متوجه شد و از همان روز اول بنای مخالفت گذاشت؛ یا تهدید کردند یا تطمیع و یا تحقیر.

غیب‌پرور تصریح کرد: وقتی از این راه ها به نتیجه نرسیدند، جنگ تحمیلی ۸ ساله را علیه انقلاب اسلامی به راه انداختند.

وی با یادآوری جنایت دشمن در طول آن ۸ سال گفت: آیا امروز ما حق داریم به امریکا لبخند بزنیم؟ اف و نفرین بر کسانی که این اقدامات امریکا را دیده اند و حال لبخند می‌زنند.
رئیس سازمان بسیج ادامه داد: امروز برخی ها یادشان رفته دشمن در آن ۸ سال با ما چه کرد. هنوز استخوان های بچه های ما را می‌آورند و پیکر برخی از رزمندگان هنوز هم پیدا نشده است.

غیب‌پرور با بیان اینکه دشمنی های امریکا با ایران به هیچ‌وجه کم نشده است، گفت: لازم نیست برخی احساساتی شوند که چرا رییس جمهور تازه به دوران رسیده آمریکا ما را به آن کشور راه نمی‌دهد و ویزا نمی‌دهد. کجای این جای تعجب دارد؟ کدام رییس جمهور امریکا با ایران خوب بوده است؟ اینها اصلا مهم نیست.

وی با تاکید بر اینکه آینده از آن انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: باید گوش‌هایمان را تیز و چشم‌هایمان را باز کنیم و خوب را از بد تشخیص دهیم و فریب مال دنیا را نخوریم.

رئیس سازمان بسیج اضافه کرد: کشور ما امروز نیازمند اتحاد و انسجام است که البته این اتحاد حول محور رهبری وجود دارد اما خیلی ها می‌خواهند به مملکت خدشه وارد کنند.