نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی به دنبال کم رنگ نشان دادن دستاوردهای نظام اسلامی هستند.

حسین مقصودی در گفت‌وگو با بصیر سبزوار،بابیان اینکه برخی از افراد سرسپرده امروزه زمزمه‌هایی بر ناکارآمد نشان دادن جمهوری اسلامی و کم رنگ نشان دادن دستاوردهای آن هستند اظهارداشت: این افراد باهدف ایجاد ناامیدی در بین جوانان و تضعیف بدنه مردمی انقلاب اقدام می‌کنند.

 

وی با اشاره به اینکه حکومت اسلامی بهترین راه اداره جامعه و کشور است تصریح کرد: دستاوردهای انقلاب در گفتگوها بیان‌نشده و می‌توان با مقایسه اوضاع کشور در حال حاضر و زمان رژیم طاغوت به این مسئله واقف شد.

 

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی برکت ولایت را برای انقلاب بسیار باارزش خواند و تاکید کرد: انقلاب‌های ایجادشده در بسیاری از کشورهای عربی به علت نبود ولایت و رهبری مرجع دینی پس از گذشت چند ماه محکوم‌به شکست شد.

 

وی در ادامه به با اشاره به اینکه برخی دشمنان داخلی امروز در خط استکبار عمل می‌کنند عنوان کرد: این افراد با فتنه‌گری سعی در براندازی نظام جمهوری اسلامی دارند.

 

مقصودی همچنین به حمله جنگ تحمیلی اشاره کرد و افزود: درزمان جنگ تحمیلی دشمن مشخص بود و همه در یک جبهه برعلیه آن به مبارزه پرداختیم حال‌آنکه امروزه برخی افراد با نفاق رفتار کرده و خط سیر دشمن را طی می‌کنند.

 

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فتنه ۸۸روش واضح و آشکار عده‌ای فرصت طلب بود که سعی داشتند با انحراف از مسیر انقلاب به هدف خود که همان از بین بردن ولایت و نظام جمهوری اسلامی بود برسند.

 

وی فسادهای اقتصادی ایجادشده را نیز در راستا هم فتنه‌گری‌ها دانست وتاکید کرد: کسی که امروزه دست به فساد اقتصادی می‌زند در فکر براندازی نظام با روش بدبین کردن جوانان  به حکومت و ایجاد فشار اقتصادی است.

 

مقصودی با اشاره به افشای فسادهای مالی،تعطیلی کارخانه‌ها با سابقه بالا و تصریح کرد: این اقداماتی است که باواسطه و یا بدون واسطه توسط دشمن ایجاد می‌شود.

 

انتهای پیام/