مدیر حوزه علمیه اهل البیت سبزوار گفت: کسانی که حقوق های نجومی را می گیرند به خون شهدا خیانت می کنند.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام ثباتی مقدم در مراسم عطر افشانی و غبار روبی گلزار شهدای سبزوار به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر با بیان اینکه آن کسانی با بی تفاوتی اقدام به دریافت حقوق های نجومی از بیت المال کرده اند خائن به خون شهدا هستند اظهارداشت: این افراد صندلی مسئولیت خود را  خود را بر خون شهدا استوار کرده اند و به آنها خیانت می کنند.

 

وی با اشاره به این که سیره شهدا یکسان بوده و همه انها با خدا معامله کردند ادامه داد: شهدا تمام دارایی های مادی  این دنیار را رها کرده و به دنبال معشوق خود رفتند.

 

ثباتی مقدم در ادامه با اشاره به حرکت رو به جلوی قطار انقلاب تصریح مرد: این انقلاب با سرعت به مسیر پیشرفت خود ادامه می دهد حال ممکن است عده ای نیز در این بین از قطار پیاده شده و یا سوار بر این قطار شوند.

 

مدیر حوزه علمیه اهل البیت تاکید کرد: رویش های انقلاب در این مدت بسیار بیشتر از ریزش ها بوده است و انچه امروزه مشاهده می شود وجود نسل اگاه و بصیر در حمایت از انقلاب است.

 

در این مراسم که با حضور برخی فرمانده هان نظامی و انتظامی و مدیران شهرستانی برگزار شد گلزار شهدای سبزوار به ویژه شهدای انقلاب غبار روبی و عطر افشانی شد.

 

انتهای پیام/