فرمانده سپاه سبزوار گفت: انقلاب اسلامی ایران بدون وابستگی به هیچ کدام از ابرقدرت‌های زمان به پیروزی رسید.

به گزارش بصیر سبزوار،سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم در صبح گاه رزمایش الی بیت المقدس و در جمع بسیجیان بابیان اینکه انقلاب اسلامی ایران بدون هیچ گونه وابستگی به ابرقدرت‌های غرب و شرق به پیروزی رسید اظهارداشت: عنصر ولایت و پشتیبانی از ولی فقیه سبب پیروزی انقلاب اسلامی بود که کارشناسان غربی از درک ان عاجز هستند.

 

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی باخدا محور بودن ملت ایران را به خودباوری رساند تاکید کرد: جامعه ایرانی در بدترین وضعیت و دچار از خودباختگی بود که حتی تصور رهایی از آن وضعیت برای کسی ممکن نبود که این ملت بتواند کاری را از پیش برده و به پیشرفت برسد.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار در ادامه بابیان اینکه انقلاب این تصور باطل خودباختگی را از بین برد تصریح کرد: بعد از پیروزی انقلاب دشمنان با ایجاد توطئه‌های مختلف و نقشه‌های فرهنگی و اقتصادی سعی در از بین بردن و براندازی نظام جمهوری اسلامی داشتند.

 

مظلوم با تاکید بر این نکته که ملت ایران راه مقاومت را برای از بین بردن توطئه‌های دشمنان انتخاب کردند تشریح کرد: بررسی تحولات منطقه در سه سطح منطقه‌ای بین‌المللی و داخلی نشان داده است که در هرگاه راه مقاومت در پیش‌گرفته شده است پیروز بوده ایم.

 

وی ادامه داد: پیشرفت‌های به وجود آمده در صنعت هسته‌ای،دستاوردهای علمی،صنعتی و پیروزی در جنگ هشت ساله همه در سایه مقاومت به دست آمد و توطئه‌های دشمنان هم در پی مقاومت ایران خنثی و دچار تزلزل شد.

 

مظلوم بابیان اینکه امروزه به اعتراف کارشناسان غربی جمهوری اسلامی موانع را پشت سر گذاشته و با عبور از توطئه‌ها تبدیل قدرت موثر در صحنه بین‌المللی شده است تصریح کرد: قدرت ایران به حدی است که معادلات بین‌المللی و منطقه‌ای بدون حضور ایران راه به‌جایی نخواهد برد.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار با اشاره به اینکه شرایط اقتصادی حاکم در شأن ملت ایران نیست بیان کرد: راه حل مشکلات اقتصادی نیز در مقاومت اقتصادی و تکیه برتوان داخل است.

 

وی چشم دوختن به غربی‌ها به خصوص امریکایی‌ها را برای حل مشکلات اشتباهی جبران ناپذیر دانست و افزود: اگر امریکا به فکر ملت ایران بود در پنجاه سالی که شاه بدون چون و چرا گوش‌به‌فرمانشان بود کشور به پیشرفت می‌رسید.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار با اشاره به اینکه دولت اصلاحات به آمریکا  اعتماد کرد که متاسفانه آمریکایی  بعد از استفاده کردن از موقعیت ایران را محور شرارت خواندند عنوان کرد: نتیجه برجام نیز در انتها ممنوعیت صدور ویزا برای ایرانیان برای ورود به آمریکا شد که همان معنی محور شرارت بودن ایرانیان در نگاه انها را می‌دهد.

 

مظلوم بابیان اینکه باید پشت سر ولایت گام برداریم تاکید کرد: هرمسئولی که پشت سر ولایت باشد ما نیز از او حمایت می‌کنم و هرکس در برابر ولایت بایستد ما نیز در برابر او خواهیم ایستاد.